Někdejší hvězda Hollywoodu vynesla mini: Má nohy plné stařeckých skvrn

Melanie Griffith ukázala nohy. | foto: Reprofoto: CSFD/Profimedia

O Melanii Griffith už se nějakou dobu mluví jako o té, která to přehnala s plastikami a neumí stárnout. Aby dokázala opak, vynesla ve svých šedesáti na červený koberec mini koktejlky, které odhalily nohy, jež by měla spíše skrývat. Jsou posety ďolíčky, stařeckými skvrnami a povislou kůži. Je tohle ještě vkusné?

Některé hollywoodské hvězdy se s přibývajícím věkem dokážou vyrovnat, jiné nikoliv. Herečka Melanie Griffith vynesla o víkendu na červený koberec v Hollywoodu černé mini koktejlky a odhalila, co by měla žena jejího věku již vkusně skrývat. 

Její zvrásněné nohy poseté stařeckými skvrnami totiž vypadají velmi nevzhledně, a to navzdory faktu, že si herečka drží po šedesátce štíhlou postavu. 

Melanie, bývalá manželka Antonia Banderase, dlouhá léta holdovala plastickým operacím. Když však zjistila, že jí domnělá vylepšování spíše hyzdí, chtěla vše vzít zpět. 

Melanie odmítá přijmout stárnutí.

Melanie odmítá přijmout stárnutí.

„Neuvědomovala jsem si to, dokud si lidi okolo mne nezačali šuškat o tom, jak vypadám. Strašně mě to zraňovalo, ale před několika lety jsem si našla jiného lékaře, který postupně odstraňuje vše, co před lety na mém obličeji napáchal jiný lékař. A já doufám, že už teď vypadám víc normálně,“ nechala se slyšet.  

Nohy Melanie Griffith už nejsou, co bývaly.

Nohy Melanie Griffith už nejsou, co bývaly.

Na hereččině stavu se podepsala i závislost na alkoholu. Několikrát skončila v léčebně. Jejímu vratkému psychickému zdraví nepomohl ani rozvod s Banderasem a méně pracovních příležitostí. 

Jedna z bývalých nejkrásnějších hereček světa by měla konečně přijmout běh času tak, jak je, a přestat se stylizovat do role sexy samice. Možná by se jí pak ulevilo. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 15. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4
 • Sladký
  3
Komentáře