Herec z Ordinace naznačil, že je milencem Matěje Stropnického. Komu a jak to řekl?

Mladý herec, kterého nejspíš znáte především ze seriálu Ordinace, Daniel Krejčík (23), svěřil Blesku velmi překvapující tvrzení. Již několik měsíců prý randí s politikem Matějem Stropnickým ze Strany zelených! Co je na tom pravdy?

Matěj Stropnický (34), mladý politik a syn ministra obrany Martina Stropnického (60), se médiím nemá ve zvyku svěřovat s detaily ze svého soukromého života. O to více překvapila informace, kterou sdělil Blesku mladý herec Daniel Krejčík (23) ze seriálu Ordinace! Ten totiž tvrdí, že on a Matěj Stropnický jsou již nějaký čas milenci! „Matěj je skvělý kluk, hrozně chytrý,“ svěřil se Blesku. „Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje ani za ruku...,“ posteskl si záhadně Krejčík. 

Co to má znamenat? A co na to Matěj Stropnický? Redaktoři Blesku se jej pokusili kontaktovat a dostali následující odpověď: „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou.“

I pro tuto jeho strohou odpověď má však herec Krejčík své vysvětlení. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má vyoutovat, čímž by mohl přilákat nové voliče z řad homosexuálů,“ sdělil herec. „Do dnešního dne to nikdo neví a je to intimní informace,“ dodal.

Zda je tohle celé dílem jen toho, že Krejčík už nedokázal držet jazyk za zuby, nebo jde o předem plánovaný tah, jak ovlivnit výsledky voleb, lze jen těžko posoudit! 

Fotogalerie

Komentáře