Ruply jí nervy? Zastřelila děti, psa, podpálila barák a spáchala sebevraždu!

  •   15:13
  • diskuse

Dům, ve kterém došlo k šílenému krveprolití | foto: koláž Expres

Neuvěřitelný rodinný masakr se odehrál ve Strasburgu v americkém státě Pensylvánie. Šílená matka, pravděpodobně ze zoufalství, povraždila v ložnici své malé děti, zamordovala jejich psa a podpálila dřevěný dům, ve kterém společně žili. Smrtící šílenství završila tím, že si sama vzala život.

Carola Arnauová (†40) nežila šťastným životem. Manželství se jí rozpadlo, byla uprostřed rozvodového řízení a soud se rozhodl svěřit děti do otcovy péče.Jenže ona se s takovým koncem rodinného života odmítala smířit. Rozsudek nechtěla za žádných okolností přijmout, a tak se odhodlala k příšernému konci pro všechny. Tedy kromě manžela, který byl v tu chvíli mimo dům a jemuž byla tato strašlivá pomsta určená.

Arnauová se rozhodla své děti, děvče a chlapce, pobít několika výstřely ve spánku. Přišla do ložnice, kde dcerku Bellailanii (†10) střelila několikrát do hlavy a syna Noaha (†4) opakovaně do tělíčka.

Koroner Diamantoni z Lancaster County popisuje okolnosti zločinu.

Koroner Diamantoni z Lancaster County popisuje okolnosti zločinu.

Když usmrtila děti, odpravila také jejich oblíbeného psa. Následně se uchýlila ke žhářství a své pekelné řádění zakončila kulkou do vlastní hlavy. Pro portál pennlive.com řádění šílené ženy popsal koroner Stephen Diamantoni z Lancaster County.

Když se manžel dozvěděl o příšerném osudu, který stihl jeho rodinu a dům, zhroutil se. Také okolí je otřesené z tragické události. Sousedé potvrdili, že manželé spolu byli deset let a nehádali se. Ani příčina rozvodu zatím není známa.

Video ukazuje dění na místě činu a ohořelý dům po příjezdu policie.

Komentáře