Má pěkně měkké rty! Trump obtěžoval mojí přítelkyni, zlobí se tenistka Navrátilová

Martina Navrátilová má názor na Trumpa jasný. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Tenisový klenot českého národa Martina Navrátilová v rozhovoru pro magazín DNES promluvila o svých vlastních zkušenostech s Donaldem Trumpem. Nevhodně se dotýkal její přítelkyně. Nevzpomíná na to ráda. „Je to narcis a sexista,“ říká.

V 18 letech opustila komunistické Československo a od té doby žije ve Spojených státech, kde získala v roce 1981 státní občanství. S příchodem Donalda Trumpa se pro ni však lecos změnilo.„Mění se hlavně to, že zlí lidé jsou teď posílení a chovají se povýšeně,“ sdělila na úvod tenistka, která se na toto téma údajně již několikrát pustila s lidmi kolem do otevřené konfrontace. Často se však setkala s nepochopením, což si pouštěla příliš k tělo a dovolila, aby to ovlivnilo i její osobní život.

„Vyhlásila jsem pravidlo, že jakmile mi někdo řekne, ať se držím tenisu, automaticky ho zablokuji. Je někdy k neuvěření, kolik lidí mi chce doporučovat, co si mám myslet. Nejlepší jsou ti, co mají potřebu vysvětlit, co je to totalita. Mně, která z totalitního režimu utekla,“ podivuje se Martina.

Jedna z nejslavnějších tenistek světa se již od minulého století netají svou sexuální orientací. Byla dokonce první sportovkyní světa, která se k homosexualitě otevřeně přiznala. V roce 2014 se v Americe provdala za svou dlouholetou o 14 let mladší partnerku a bývalou Miss Sovětského svazu Julii Lemigovou.

Martinina manželka Julie má dvě dcery. Sama Navrátilová je vnímá jako svou rodinu.

Martinina manželka Julie má dvě dcery. Sama Navrátilová je vnímá jako svou rodinu.

Před ní však absolvovala několik dalších vztahů a v souvislosti s jedním z nich se podělila o velmi nepříjemnou zkušenost. Donald Trump se úlisně a velmi nevhodně dotýkal její přítelkyně Judy Nelson. Dokonce drze utrousil i sexistický komentář!

„Setkala jsem se s ním. Hodněkrát a nevzpomínám na to ráda. Mé přítelkyni udělal totiž přesně to, co na něj před prezidentskou volbou prasklo. Bez dovolení ji při pozdravu políbil rovnou na rty.“

Donald Trump je často osočován z nevhodného až sexistického chování. Neuznává prý ženy, jejich osobnost ani důstojnost a nerespektuje je bez ohledu na jejich věk, postavení či orientaci.

Donald Trump se údajně neumí chovat k ženám.

Donald Trump se údajně neumí chovat k ženám.

Toho, že je Judy Martininou přítelkyní, si byl tehdy vědom: „I kdyby to nevěděl nebo kdyby Judy nebyla mojí partnerkou, tak mu to nedává žádné právo se cizí ženy dotýkat takhle intimně. My jsme o něm všechny věděly, že mu při pozdravu musíme rychle nastavit tvář, ale Judy to nestihla. Ještě to komentoval, jak má pěkně měkké rty. Bylo to nehorázné,“ popisuje po letech Martina, která si nepříjemnou vzpomínku dodnes uchovala v paměti.

„Moje třináctiletá neteř, která žije v Praze, se mě ptala měsíc před volbami, jak někdo může takového mizogyna, rasistu a sexistu volit. Třináctiletá holka, co žije v malé zemi v Evropě, věděla to, co miliony Američanů zřejmě netušily. Takový narcis,“ uzavřela Navrátilová.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  16
 • Haha
  11
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7


Komentáře