Trnavský a Munzarová měli autonehodu: Náraz zranil policistu!

  •   12:27
  • diskuse

Bára a Martin měli nehodu. | foto: Profimedia.cz

Bára Munzarová (45) a Martin Trnavský (47) prožili nepříjemný večer. K deváté večer se v centru Prahy stali součástí autonehody. Celá věc se neobešla bez zranění.

Na úterní večer jistě Bára Munzarová a její partner Martin Trnavský jen tak nezapomenou. Jejich poklidná jízda po Rašínově nábřeží v Praze totiž skončila nehodou.Vůz, který jel za nimi, bohužel nedobrzdil, když dcera Jany Hlaváčové a Luďka Munzara pouštěla chodce na přechodu, a tak hercům způsobil škodu na autě za tisíce. Do nehody byl zapojen i policejní vůz, který podle serveru Aktu.cz narazil v rychlosti 20 km/h do nabouraných vozidel.

Celá událost se bohužel neobešla bez zranění. Munzarové ani Trnavskému se ale nic nestalo. Poranění utrpěl strážce zákona, kterému umělci ihned pomáhali a přivolali záchrannou službu.

Po výslechu herci odjeli s utrápenými výrazy domů.

Jediné štěstí umělců bylo, že za volantem neseděl Trnavský. Ten se pro Expres.cz před časem přiznal, že neustále porušuje povolenou rychlost a neměl by mít řidičák. Při vyšší rychlosti by totiž umělci neřešili jen pomačkané plechy, ale mnohem vážnější věci.

Fotogalerie

Komentáře