Martin Michal otevřeně: O Kalouskovu omluvu nestojíme!

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek musí nyní hořce litovat svého tweetu, prostřednictvím kterého zesměšnil zpěvačku Helenu Vondráčkovou. Nejenže ho po několika hodinách smazal, kvůli nepochopitelné „klukovině“ si ale znepřátelil jejího manžela a manažera v jedné osobě Martina Michala.

Jenom blázen si proti sobě dobrovolně poštve manžela zpěvačky Heleny Vondráčkové Martina Michala, který jménem své manželky podal desítky trestních oznámení. A jeho hněv na vlastní kůži pocítil i Miroslav Kalousek, který na svém twitterovém účtu nasdílel fotografii urážlivého billboardu, který po republice nechal vyvěsit opavský podnikatel Radim Masný.„Miroslav Kalousek do politiky nepatří. To je přesně to, co tu politiku v očích veřejnosti devalvuje,“ sdělil nám Martin Michal, který ale může cítit částečné zadostiučinění. Kalousek totiž před ním ustoupil.

„Požadovali jsme, aby on i Dominik Feri své příspěvky stáhli, a oba to udělali. Bylo to ale potom, co je oba dva kontaktovali naši právníci. Zatím se nám ale neomluvili. My jsme to po nich ale ani nevyžadovali. Od lidí, jako jsou Kalousek a Feri, snad ani omluvu nechceme,“ prozradil nám Martin Michal.

A zatímco po Kalouskovi ani Ferim nepožadují ani omluvu, pokud Radim Masný soudní spor prohraje, pěkně se prohne.

„Agentura po něm chce částku převyšující půl milionu korun, která vyplývá ze smlouvy, a Helenka ho vyzvala k zaplacení částky 600 tisíc korun za tuto nepravdivou informaci a újmu. A pokud nezareaguje, bude se tato částka zvyšovat,“ uzavřel zpěvaččin manžel.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Cože
  7
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4


Komentáře

Expres.cz