Kostlivec ve skříni moderátora Martina Čermáka. Má nechtěné dítě, musel na testy otcovství

Martin Čermák má dítě s bývalou milenkou. | foto: koláž Expres.cz

Patří mezi největší slušňáky českého showbyznysu, i on má ale kostlivce ve skříni. Možná to netuší ani jeho nejbližší přátele, ale novácký sporťák Martin Čermák je již řadu měsíců otcem. S matkou své dcerky ovšem nežije. Jeho dítě bylo totiž nechtěné.

Když ještě měl delší vlasy, víc než moderátor sportovních novin působil Martin Čermák jako pohádkový princ. Pro jistou Martinu H. se ale rytířem na bílém koni nestal. Ačkoliv spolu mají dítě, nežijí spolu.Martina se svou dcerou, kterou má s Martinem Čermákem.

Martina se svou dcerou, kterou má s Martinem Čermákem.

Dceři by mělo být půl roku a byla nechtěná. Dokonce se dělaly testy otcovství, jestli je malá doopravdy Čermákova. Ty vyšly, že ano,“ sdělil nám náš zdroj, podle něhož to mezi dnes již bývalými milenci skřípe. Což jde pochopit tak, že ač spolu mají dítě, nevychází spolu.

Naše informace nám potvrdil i Martin Čermák. Když jsme se ho zeptali, zda zná Martinu H., první jeho reakce byla, proč se na ni ptáme. Na naše sdělení, že víme, že s ní má dítě odpověděl, že to nechce komentovat.

Martin Čermák má totiž vážný vztah s partnerkou Karolínou.

Martin Čermák s partnerkou Karolínou.

Martin Čermák s partnerkou Karolínou.

Pak se ale rozpovídal.

Alimenty pravidelně platím

Nechci řešit, jestli jsem byl na testech otcovství. Platím alimenty. Pravidelně mi chodí peníze z účtu,“ prozradil Čermák, který se tak ke svým povinnostem staví čelem.

Chtěli jsme vědět, jestli se se svou dcerou vídá, z jeho hlasu bylo následně zřejmé, že posmutněl. „Je to složitější,“ svěřil moderátor.

Mladý moderátor poznal na vlasní kůži pořekadlo, že stačí jedna kapka a je z tebe taťka. Hlavní teď tedy je, aby se případné rozepře tohoto trojúhelníku nebo samotných rodičů nedotýkaly dítěte, které je v tom nevinně.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:32 11. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  18
 • Haha
  15
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  9


Komentáře