Sestřenice Issovy se usmířily a ukázaly se s mužem, který je rozdělil

Klára a Martha Issovy se objímaly kolem ramen. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Během zahájení filmového festivalu v Karlových Varech došlo k velkému překvapení. Na červeném koberci se totiž společně ukázala léta rozkmotřená trojice Martha Issová, David Ondříček a Klára Issová. A právě ta pro Expres.cz slavnostně prohlásila, že je mezi nimi konečně všechno v naprostém pořádku.

V pátek večer proběhlo na červeném koberci v hotelu Thermal jako každý rok slavnostní zahájení filmového festivalu. A ačkoli na sebe největší pozornost strhla Jitka Čvančarová díky nepřehlédnutelnému dekoltu, o velké překvapení se postaraly sestřenice Issovy.Martha a Klára se totiž dlouhá léta nebavily kvůli muži, který je pojil, Davidu Ondříčkovi. Martha s ním totiž začala chodit ihned po Kláře a dodnes mají velmi spokojené manželství a harmonický život. A právě to nebylo Kláře po chuti.

Nyní se ve slavnostních róbách ukázaly v objetí a s úsměvy na tváři. A co víc, společně s nimi se ukázal i Ondříček!

„Já bych chtěla říct, že to bylo vždycky v pořádku, ale dobře - už je všechno v pohodě,“ řekla s úsměvem Klára, která se nám přiznala, že toto spojení vymyslela právě ona. „Řekla jsem si, že je už na čase lidem ukázat, že jsme v pohodě, a tak mě napadlo, že bychom to mohli udělat touto cestou,“ dodala.

Odvaha jí jistě nechyběla především proto, že se k ní tiskl urostlý partner, kterého do společnosti moc nevodí. „Jestli ho budu brát častěji? No nevím, tak asi jo,“ uzavřela trochu rozpačitě.

Na sobě měla starorůžovou róbu s volánky přes prsa a romanticky vyčesané vlasy do lehkého drdolu. Kromě toho, že jí to nesmírně slušelo, bylo znát, že se jí ulevilo. To Martha brala celou věc sportovně a na svou sestřenici se po očku usmívala v podobně barevných šatech.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:33 29. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4


Komentáře

Expres.cz