Auto-erotika u Růžičkových: Legenda z Nagana stíhá šoférovat vůz a zároveň osahávat Marii

Legendární hokejový trenér Vladimír Růžička (55) je šťastný chlap! Stíhá totiž jednou rukou řídit svůj luxusní vůz a tou druhou osahávat stehýnko své krásné manželky a bývalé striptérky Marie (30). Ta tuto „auto-erotiku“ zdokumentovala a sdílela na sociální síti, kde v poslední době přidává jednu fotku za druhou, nejspíše jako důkaz toho, jak jí to s legendou z Nagana klape.

Svůj Facebook Marie Růžičková už delší dobu používá pro sdílení nejenom pikantních fotografií ze svého soukromí, ale také svých emocí. 

Není tomu dlouho, co na sociální síti například veřejně přiznala, že opět tvoří spokojenou rodinu s milovaným manželem Vladimírem a jejich dcerou Lejlou.

Od té doby v podstatě denně své přátele zásobuje snímky a krátkými videi, ze kterých je na první pohled zřejmé, jak moc to manželům Růžičkovým teď klape.

Naposledy se Marie vyfotila v autě ve chvíli, kdy její stehýnko „ručkou šmátralkou“ něžně osahával milovaný manžel Vladimír. O náhodu nejspíše nešlo...

Takzvaná autoerotika u Růžičkových

Takzvaná autoerotika u Růžičkových

Kromě podobně lechtivých snímků Marie na Facebooku také ráda ukazuje jídla, která pro svou o pětadvacet let starší lásku připravuje.

Marie Růžičková světu ukazuje, jak umí vařit.

Marie Růžičková světu ukazuje, jak umí vařit.

Zdá se, že nedávná manželská krize Vladimíra s Marií ještě více sblížila. 

Před pár měsíci to vypadalo na definitivní konec a Marie musela dokonce pryč z rodinného domu a chvíli žila v podnájmu. 

Teď už ale bez sebe tyto zamilované křepelky nedají ani ránu a všechny své šťastné dny poctivě dokumentují.

Fotogalerie

Komentáře