Prachařová válí v hudbě, ale v lásce se jí nedaří: Mám smůlu na kluky!

Zpěvačka Mariana Prachařová (24) se pořádně opřela do své tvorby. Přestože se zprvu věnovala primárně herectví, nyní chce prorazit coby zpěvačka a daří se jí. Zvažuje dokonce spolupráci se svou maminkou Danou Batulkovou či bratrem Jakubem Prachařem. A zatímco po pracovní stránce se jí vede, v osobním životě se jí lepí smůla na paty.

Zpěvačka Mariana Prachařová se před časem rozhodla ponořit do hudebního světa – začala nahrávat vlastní tvorbu, zcela se distancovala od herectví, kterým započala svou mediální kariéru a dostala se jím do povědomí, a začala veřejně vystupovat.

Podle svých slov je zatím spokojená a daří se jí, přestože se jménem Prachařová to prý není vůbec jednoduché. „Nechci dělat nikomu ostudu. Tak doufám, že ji nedělám... Zatím se mi naštěstí daří,“ zasmála se Mariana s tím, že by brzy jednoho ze členů své rodiny oslovila ke spolupráci.

„Ráda bych nahrála něco se svým bratrem, jenže je s ním opravdu těžká domluva. Maminka také zpívá, hraje v muzikálech, tak s tou to možná bude snazší,“ dodala.

A zatímco v práci se téhle drobné blondýnce daří, neboť je aktuálně součástí pořadu Coca-Cola Souboj coverů a s hudebním labelem Mad Baker Music vystupuje po republice, v lásce se jí lepí smůla na paty. Stále nemůže najít toho pravého. „Jsem sama, bohužel,“ krčila rameny, že ten pravý ještě nepřišel. 

Hlavu ale nevěší. „Času mám dost a teď je toho navíc tolik, že bych vztah asi jen stěží zařadila do svého života,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 14. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Super
  6
Komentáře