Dobude Majk Spirit Hollywood? Spolupracuje s fotografem Arnolda Schwarzeneggera

  •   12:34
  • diskuse

S Angelem Majka spojil producent Yemi. | foto: Koury Angelo

Na tohle focení Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, dlouho nezapomene. Dostal se totiž do hledáčku fotografa hollywoodských hvězd.

Jared Leto, MOBY, Arnold Schwarzenegger, Johny Depp, Ryan Gossling a... Majk Spirit! Že vám v téhle partičce někdo nesedí? Odpověď nehledejte, opravdu do ní patří i v Česku oblíbený slovenský rapper Michal Dušička alias Majk Spirit. Všechny zmíněné spojuje jméno světoznámého fotografa celebrit Kouryho Angela, který si Majka vybral ke spolupráci.Photoshoot probíhal na začátku roku v Los Angeles, kdy jsem pobýval ve Státech, a došlo k němu díky Yemimu A. D., se kterým aktuálně spolupracuji na jeho festivalu Ynspirology, kde odehraju mimo jiné koncert připravený speciálně pro tuto výjimečnou akci,“ vysvětlil Majk.

Ten si spolupráci s Angelem nemůže vynachválit. „Musím říct, že to bylo po všech stránkách profesionální několikahodinové focení, ze kterého vyšly fotky, které patří k těm nejlepším, které jsem dosud kdy udělal,“ pochvaluje si rapper.

„Koury Angelo je přesto, že patří mezi světovou špičku a fotí ty největší hvězdy showbyznysu, velmi přátelský chlapík a spolupráce s ním byla naprosto skvělá.“

A fotky, které si Majk z Los Angeles dovezl, mu dávají za pravdu.

Fotogalerie

Komentáře