Bočanová vzkazuje Noidovi: Chlap, který řeší věci veřejně, není chlap!

Do Noida se pustila řada českých celebrit. | foto: Profimedia.cz

Na profilu Václava Noida Bárty (36) se strhla velká hádka! Příspěvek, kterým se chtěl zastat svého právníka Miroslava Dudy, rozčílil nespočet lidí a několik známých osobností. Mahulena Bočanová dokonce zpěvákovi vzkázala, že není chlap!

Příběh na sociální síti Václava Noida Bárty má své pokračování. Lidé se ve velkém bouří, že se zpěvák zastal svého právníka Miroslava Dudy, který měl údajně týrat svou ženu Adélu Šeďovou. O tom se rozepsala sama tanečnice na svém profilu, kde přiznala, že od manžela utekla poté, co jí zlomil nohu.

Teď to jsou dva roky. Vyměnila jsem dva právníky. Živořím v paneláku. Dvě nejmladší děti proti mně poštval a o nejstarší se snaží. Všude chodí anonymy o tom, jaká jsem ku*va, alkoholička, kdo ví co ještě,“ napsala mimo jiné na svou zeď.

Její muž se proti tomu ohradil a na Facebooku uveřejnil výňatek požadavků ženy s tím, že je zlatokopka. Právě tento post poté sdílel Noid s popiskem, že každá mince má dvě strany. A to se okamžitě obrátilo proti němu.

Šeďová je totiž známá mezi slavnými, nejen proto, že randila se zpěvákem Danielem Hůlkou, ale protože byla velmi úspěšnou tanečnicí a stala se například součástí muzikálu Dracula. Osobnosti ji popisují jako velmi milou, přátelskou a především skromnou ženu. Teď se jí ve velkém zastávají.

Adélku znám přes dvacet let. Teď několik let trpěla a teprve jako poslední volání to dala sem, protože se bojí o život. Ale je velký rozdíl zastávat se člověka, kterého znáš jen pracovně a čtyři měsíce (tvůj případ), a zastávat se člověka, kterého znáš skoro 25 let pracovně i lidsky (můj případ). Ten status jsi sem neměl dávat, normálně jsi šlápnul do ho*na a nejhorší je to, že o tom nevíš. Prosím přemýšlej. A mrkni na tu ofoceninu - to můžu oskenovat taky a napsat, že mi to dluží Geňa. Nejsou tam jména, je to canc nanic,“ rozepsala se například bývalá žena Richarda Genzera, zpěvačka Linda Finková.

Lindi, nechci se s tebou hádat, jsme kolegové. Jen si myslím, že tady je jedno, jestli někoho znáš 4 měsíce, nebo 25 let. Důležité je, jestli jsi třeba u toho zmlácení, jak se tu mluví, byla. Já netvrdím, že to tak nebylo nebo bylo. Já to nevím, já tam nebyl stejně jako všichni. Já se tu bavím pouze o tom, že se strhla kampaň, kde se jeden z rodičů špiní tím nejhorším způsobem, a děti to čtou. Já Adélu neznám, proto ji nesoudím. Jen se mi nelíbí způsob - jsi psychopat, násilník, ale plať,“ odepsal jí Noid, který svým komentářem rozčílil další osobnosti.

K věci se vyjádřila i Martina Gavriely nebo Mahulena Bočanová. A ani jedna rozhodně nešetřila slovy. „Nejde o zmlácení, to už je jen třešnička na dortu. Je to psychopat a vím to, zažila jsem ho xkrát a ty sis ho vybral jen kvůli tomu, že víš, že se nezastavíed ničím a jde za morální hranice. Je to nemocný člověk. A když ho tak hájíš, tak když jsme u toho, ty jsi s nimi taky nežil. Je smutné, že stačí mít jen titul, aby lež a násilí vyhrálo. A je zvláštní, že jeho dítě z prvního manželství je na straně Adély. Není to, protože už mělo rozum a vidělo, co se tam děje, na rozdíl od těch malých dětí? Chápu, že ho bráníš, že ho teď potřebuješ. Mužská ješitnost je neuvěřitelná, ale budeš jednou litovat. Vzhledem k tomu, jak Duda pracuje (psychicky nátlak, pro násilí nejde daleko, štěnice na oblečení dětí, policie, vyhrožování, napadení ze sexuálního obtěžování a tak dále), tak to možná i vyhraješ, ale za jakou cenu. Zlomit vlastní dítě i jeho matku. Je mi z toho smutno,“ napsala velmi rozhořčeně Gavriely a její prohlášení podpořila Mahulena.

Ta se s Noidem rozhodně nijak nemazlila a vzkázala mu, že pro ni není chlap. ,,Chlap, který řeší věci veřejně po fb, není chlap... to je alarmující známka, co hodně napoví o jeho nevyrovnané a nemužské povaze. Nelíbí se mi to ani u žen, ale u chlapa je to neomluvitelné. Tečka. Adélce přeji pevné nervy,“ uvedla tmavovlasá herečka s tím, že postup Dudy ani Bárty se jí nelíbí.

Noid, který je mezi přáteli známý tím, že mu to rychleji mluví, než přemýšlí, si tak proti sobě poštval nemálo kolegů z branže, kteří skálopevně stojí za tanečnicí Adélou. Otázkou je, jak zpěvák celou situaci ustojí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:31 28. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  28
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
Komentáře