Bočanová promluvila o dopisu plném jedu kvůli alimentům na dceru!

Mahulena Bočanová zmizela z Facebooku. Stalo se tak jenom několik málo minut poté, co se na jejím profilu objevil text, který poukazuje na velmi vyostřené vztahy mezi ní a jejím exmanželem Viktorem Mrázem. A herečka se dušuje, že se zveřejněním textu nemá nic společného. Prý ho tam umístila její dcerka Márinka.

Jak jsme vás jako první informovali, na facebookovém profilu Mahuleny Bočanové se včera v podvečer objevil text, ve kterém ji současná žena jejího exmanžela Viktora Mráze Petra obviňuje z toho, že jí jde jenom o peníze.

Z textu vyplývá, že Bočanová zažádala o zvýšení alimentů a že se Mráz se svou dcerou smí stýkat jenom jednou týdně, a to u herečky doma. To jí také rozčílená žena vmetla do tváře. 

„Po 6 letech upravíš styk na jednou týdně u tebe doma s argumentem známého prostředí, ty jsi snad zapomněla, že Marina tady vyrůstala od malička a Viktor je její táta? Nemůžu uvěřit tomu, jak cíleně lžeš, jen abys dostala požadované alimenty, a vyměníš je za to, že na Máňu nejsi sama, můžeš odjet v klidu na dovolenou nebo do práce s vědomím, že je o Máňu dobře postaráno. Tady je vidět, čí zájmy jsou na prvním místě,“ píše se například v textu, který Bočanová zveřejnila.

Když jsme se jí ale zeptali, proč tak učinila a co tím zamýšlela, dostalo se nám podivného vysvětlení. „Vztahy jsou sice nyní vyostřené, ale tohle jsem nechtěla. Znáte mě, když jde o soukromí, nezveřejňuju nic. Dala to tam Márinka, když si hrála s mým mobilem,“ svěřila se nám Bočanová, která nesmazala jenom status, ale celý profil.

Ten text jsem měla zkopírovaný, tak ho tam Márinka asi vložila a zveřejnila. Já jsem si hned smazala Facebook. Nechtěla jsem tyhle věci ventilovat veřejně. Nikdy to nedělám a nechci nikomu ublížit. Nejvíc to ale ublíží mně. Mrzí mě to,“ uzavřela herečka.

Z textu je ale zřejmé, že tímhle statusem to nekončí, ale naopak začíná. Pokud ale měla herečka eso v rukávu, právě o něj přišla. A jak ji na konci textu upozorňuje sama současná žena jejího muže, tyto tahanice ublíží nejvíc její dceři.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:46 28. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  17
 • Trapas
  16
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Super
  6
 • Sladký
  6
Komentáře