Vzala na mě golfové hole, zlomil jsem jí žebra! Kocián z Luneticu půjde před soud kvůli násilí

  •   16:30
  • diskuse

Kocián z Luneticu půjde před soud. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Jeden z členů původní sestavy kapely Lunetic Martin Kocián (40) půjde před soud za ublížení na zdraví. Zlomil žebra své partnerce. Co se stalo?

Z blonďáka s modrýma očima Martina Kociána z Luneticu kdysi fanynky šílely. Pak však propadl drogám a kapela se rozpadla. Je tomu už skoro 15 let a zpěvák se sebou bojuje dál.Před několika měsíci se nepohodl s přítelkyní. Jejich rozchod měl však následky, které se mohou na Martinově životě neodvratně podepsat.

„Na jaře se rozhodla, že už u ní nebydlím. Pohádali jsme se a já jsem se pak už jen bránil. Vzala na mě golfové hole, dělá kickbox, má sílu. Poprali jsme se. Už předtím jsme měli bouřlivý vztah,“ řekl zpěvák, který se momentálně živí jako kuchař, Blesku.

Situace se vyhrotila. Do bytu zamířila policie a následky byly hrozivé.

Kocián má za sebou drogovou minulost a potýká se s gamblérstvím.

Kocián má za sebou drogovou minulost a potýká se s gamblérstvím.

„Zlomil jsem jí žebra. Z bytu mě vyhodila zásahová jednotka. A v září nebo říjnu budu mít soud kvůli ublížení na zdraví,“ přiznává Kocián.

Není to přitom první incident týkající se násilí na ženách, kterého se účastnil. V roce 2014 srazil tehdejší přítelkyni po několikaletém vztahu dveřmi svého auta. Následkem byla zlomenina nohy a podlitiny.

Dle Martinových slov se však prý jednalo o nešťastnou nehodu.

Kocián momentálně shání náhradní partnerku a rád by k dceři Vanese ještě syna. Hlásí se některá?

Fotogalerie

Komentáře