Rosol opakuje s novou milenkou staré fígle. Tohle už tady bylo!

Chování Lukáše Rosola je jako přes kopírák. | foto: Instagram Petry Kubinové

Lukáš Rosol opakuje staré fígle. Zřejmé je to i ze zamilovaných snímků, které na svém instagramovém účtu zveřejňuje jeho nová partnerka Petra Kubinová. Když je totiž porovnáte s dva roky starými fotografiemi Michaely Ochotské, jsou jako přes kopírák!

Starého psa novým kouskům nenaučíš. To přesně platí pro Lukáše Rosola, jehož fígle se systematicky opakují. Stačí si porovnat snímek, který matka jeho syna Andrého Michaela Ochotská zveřejnila v září roku 2015, a nedávný příspěvek na Instastories Petry Kubinové, jeho současné partnerky.Na obou snímcích je zachycená zamilovaná a usměvavá blondýnka – jednou Ochotská, podruhé Kubinová – a Rosol, jenž má zavřené oči a chystá se ženy políbit do vlasů.

Jelikož Petřin prsteníček zdobí briliantový prstýnek a podle našich informací se milenci měli před několika týdny zasnoubit, dá se očekávat, že do toho bude chtít již dvakrát rozvedený tenista znovu praštit.

Tak snad to Lukáši Rosolovi do třetice vyjde a bude to jeho poslední pokus. Jinak by to mohlo taky vypadat, že chyba není na straně žen, které si vybírá, ale někde úplně jinde.

Fotogalerie

Komentáře