Lukáš Rosol bere i provinční tenisové turnaje: Zvládne uživit rodinu i mladou milenku?

Lukáš Rosol nejel na Australian Open, přesto se účastní turnaje, kde je hlavní výhra padesát tisíc korun. | foto: Koláž Expresu

Zatímco celý tenisový svět upírá svůj zrak na nadcházející Australian Open, čtvrtý nejlepší český tenista Lukáš Rosol se nezúčastní ani kvalifikace. Ačkoliv by měl velkou šanci dostat se do hlavní soutěže, zvolil si regionální mistrovství v Plzni s několikanásobně nižší výhrou.

Obrací naruby osobní život i sportovní kariéru? To alespoň vyplývá z chování české tenisové čtyřky Lukáše Rosola, který dal přednost mladé milence - fitness trenérce Anetě - před manželkou Michaelou Ochotskou a synem Andrém. Nyní to vypadá, že podivná rozhodnutí činí i v tenisu.Podle stránek Českého tenisového svazu je totiž právě Rosol hlavním tahákem halového mistrovství České republiky, které začalo právě dnes. Nutno říct, že hlavní výhra v turnaji je pouhých padesát tisíc korun.

Jenom pro představu o jakou absurditu jde, tak v roce 2016 si Rosol na turnajích přišel na skoro 13 milionů korun. Pokud by tak na všech turnajích byla hlavní výhra 50 tisíc korun a my předpokládali, že je všechny vyhraje, musel by odehrát 260 turnajů. S ohledem na to, že rok má 365 dní, jde o nesmysl.

Otázkou tak zůstává, proč se Rosol rozhodl do Austrálie nejet, když například Radek Štěpánek, který je v žebříčku na 102 místě, je v kvalifikaci nasazený číslo jedna. Je za tím zranění, díky kterému se nestihl připravit, nebo rozchod s Michaelou Ochotskou, díky kterému ví, že by víc na turnaji utratil, než vydělal, tudíž raději bere předem vyhraný turnaj s hlavní výhrou 50 tisíc korun, protože se předpokládá, že v Plzni nebude mít přemožitele?

Nutno říct, že nyní se mu bude hodit každá koruna, protože Ochotská po něm určitě bude chtít tučné alimenty na skoro dvouletého syna Andrého. Navíc bude muset nějakou dobu udržovat životní úroveň i své stále ještě manželky, která po celou dobu jejich vztahu nepracovala a celý svůj kariérní život obětovala té jeho.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:08 11. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Cože
  12
 • Tvl
  10
 • Super
  9
 • Haha
  9
 • Sladký
  9


Komentáře