Exkluzivní snímky: Ženatý Rosol brázdil s mladou milenkou večerní Prahou

Lukáš Rosol a Aneta Znamenáčková už svou lásku netají. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Tohle už neokecá! Lukáš Rosol a fitness trenérka Aneta Znamenáčková tvoří pár. Zřejmé je to z exkluzivních snímků, které v neděli pořídili fotoreportéři Expres.cz. Stále ještě ženatý Rosol a Znamenáčková se vesele vedli za ruce v centru Prahy!

Tvrdil, že jde jenom o kamarádku, se kterou si zašel na nevinné kafe. Byla to ale blamáž, která jim měla umožnit jejich vztah udržet co nejdéle v tajnosti. Podle informací Expres.cz už se o to ani nesnaží. A to také vyplývá z jejich chování.Rosol a jeho nová partnerka totiž dávají svou lásku na odiv bez ohledu na to, kde jsou. „Lukáš Anetu pravidelně vyzvedává Aquapalace Čestlice, kde pracuje a vůbec se nehlídají. Dokonce se po areálu vodí za ruce a líbají se,“ svěřil se nám jeden z pracovníků aquapalace.

Ne jinak tomu bylo v neděli. Právě v Čestlicích totiž Rosol a Znamenáčková strávili celé dopoledne a kolem poledne se vydali do Rosolovy uhříněveské vily, kde ještě donedávna žil se svou stále ještě manželkou Michaelou Ochotskou a synem Andrém.

Tam se ale zamilovaný pár nezdržel moc dlouho. Kolem půl třetí vyrazili do nejdražší pražské ulice Pařížské. Rosol tak zřejmě „jede“ podle starého scénáře, v Pařížské totiž dříve nakupoval dárečky pro Ochotskou.

Patří tento vítězoslavný úsměv Míše?

Patří tento vítězoslavný úsměv Míše?

Po několika hodinách opět nasedli do Rosolova luxusního vozu a vyrazili do luxusní restaurace, kde měli sraz s přáteli. A z námi pořízených snímků je zřejmé, že se Rosol s Anetou dost dobře bavili.

Ani zde ale jejich nabitý program neskončil. Čtveřice vyšla před půl osmou z restaurace. Rosol a jeho partnerka se s druhým párem rozloučili a ruku v ruce vyrazili k jeho nedaleko zaparkovanému vozu. Měli totiž půl hodiny, aby se přesunuli do pražské O2 areny, kde právě začínal velkolepý koncert zpěvačky Lucie Bílé.

Ačkoliv mohl někdo ze Štědrovečerního instagramového postu Michaely Ochotské dojít k názoru, že je manželská krize zažehnaná a Míša a Lukáš opět tvoří pár, námi pořízené fotografie říkají naprostý opak. Manželství slavného tenisty a bývalé novácké moderátorky je po roce a čtvrt od sňatku v troskách a Rosola k návratu nepřesvědčily ani podivné vzkazy, které mu Ochotská v posledních týdnech prostřednictvím sociálních sítí posílala.

A ačkoliv musí být pro Rosola odloučení od syna Andrého, který v pátek oslaví druhé narozeniny, těžké, nutno říct, že po boku pohledné fitness trenérky celý září a vypadá opravdu šťastně.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  87
 • Trapas
  86
 • Tvl
  39
 • Haha
  38
 • Cože
  24
 • Sladký
  23


Komentáře