Ochotská si hřála NA PRSOU zmiji: Rosolova milenka jí pomáhala v těhotenství!

Ochotská | foto: archiv aquapalace

Jestli něco srazí Michaelu Ochotskou na kolena, tak rozhodně informace, která se šíří showbyznysem rychlostí blesku. Mladá fitness trenérka se totiž s tenistou Lukášem Rosolem seznámila právě díky exmoderátorce. Podle všeho k ní těhotná Míša chodila cvičit.

Podvádět svůj protějšek je už samo o sobě na hraně. Ale dělat to ženě před nosem, a ještě s někým, koho jste si najali na výpomoc v těhotenství - to už je silná káva.O tom se na vlastní kůži přesvědčila Michaela Ochotská. Poté co fotografové Expresu přistihli Anetu Znamenáčkovou v ruku v ruce s tenistou Lukášem Rosolem, vyšlo najevo, že pohledná brunetka byla v roce 2014 osobní trenérkou těhotné exmoderátorky. Aneta pomáhala Míše udržet si i v těhotenství dokonalou postavu, což ostatně dokazují společné fotografie z posilovny.

Lukáš a Aneta svůj vztah musí myslet opravdu vážně. Tenista dal všanc své manželství s krásnou Ochotskou, které nyní zbyly oči jenom pro pláč, a svého partnera po třech letech opustila i Znamenáčková.

Kdyby Michaela věděla, že jí Aneta přebere manžela, určitě by se na ni takhle neusmívala.

Kdyby Michaela věděla, že jí Aneta přebere manžela, určitě by se na ni takhle neusmívala.

Ačkoliv se oba milenci snaží prostřednictvím svých přátel budit dojem, že je spolu jsou jenom krátce, je na výsost jasné, že to mezi nimi muselo minimálně jiskřit již řadu měsíců.

Míša si tak řadu měsíců hřála na prsou zmiji, která ji - jak se zdá - rozvrátila rodinu. Aneta ji nejdřív zbavila přebytečných kil, posléze i manžela.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:37 9. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Trapas
  38
 • Haha
  36
 • Tvl
  19
 • Sladký
  14
 • Cože
  11


Komentáře