Vyhraje Pavlásek a StarDance definitivně skončí. Vysvětlíme vám, proč

Když se Lukášovi něco povede, je na sebe patřičně hrdý. | foto: StarDance

Přátele mu říkají ufoun a podle Marka Ebena přiletěl z planety, kde když tančíte v rytmu, můžete dostat pět let na tvrdo. Přesto se i díky svému absolutnímu hluchu stal rychle miláčkem publika a jasným favoritem na prvenství v taneční show StarDance aneb když hvězdy tančí!

Před osmi týdny by tomu věřil málokdo, ale komik Lukáš Pavlásek má nakročeno k historickému prvenství. Jako první člověk na světě by totiž mohl vyhrát taneční show, aniž by se mu povedl jediný správný taneční krok.Nic s tím neudělá ani vždy negativní porota, která to Pavláskovi dává pořádně sežrat.

A postoj poroty začíná dokonce oblíbenému komikovi nahrávat do karet a diváci StarDance mu dokonce začínají fandit. Mně už je pana Pavláska a jeho partnerky vážně líto. Taky by se vám nelíbilo poslouchat to hodnocení a číst negativní komentáře. Má snad ze soutěže odstoupit? Snaží se, ale pohybový talent nemá. Je na lidech, aby posílali dál ty, kteří se tolik netrápí,“ napsala Lenka Mrňavá.

Ne všechny názory jsou ale kladné. Někteří jsou dokonce tak radikální, že se rozhodli na StarDance zanevřít. A to i kvůli tomu, že v sobotu vypadli Leoš Mareš a Katarina Štumpfová.

Fanoušci dokonce žádají po změně pravidel, aby se již nemohlo stát, že naprosté pohybové dřevo postoupí tak daleko, a to na úkor mnohem lepších tanečníků.

Fotogalerie

K ničemu takovému ale určitě s ohledem na licenci dojít nemůže.

Otázkou jenom zůstává, jestli má vůbec formát typu StarDance v Česku své místo. Pavláskovy úspěchy jsou totiž obrazem české společnosti, která umí převážně kritizovat z pohodlí gaučů, a pro recesi je ochotná překročit jakoukoliv mez.

Dopředu je tak jasné, že se Lukáš dostane do finále, a i Jitka Schneiderová se může klidně vytančit z podoby, stejně ale nevyhraje. I když by získala první místo, absolutním vítězem celé soutěže je už dneska právě Pavlásek a další ročník je minimálně na zvážení, protože tohle už nepřekoná nic.

Aby tvůrci show, které v redakci Expres.cz říkáme StarWalk, trumfli letošní ročník, museli by minimálně angažovat Mr Beana nebo E.T.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:37 4. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  233
 • Trapas
  85
 • Haha
  33
 • Tvl
  31
 • Cože
  26
 • Sladký
  22


Komentáře