Spokojený Nečesaný: Spravedlnosti bylo konečně učiněno zadost!

Lukáš Nečesaný, opakovaně odsouzený za napadení kadeřnice, o kterém opakovaně tvrdil, že jej nespáchal, byl v pondělí soudem prohlášen za nevinného. Jak se cítí a jaké jsou jeho první dojmy bezprostředně po vynesení rozsudku? Rozhovor přinesl deník Blesk.

Lukáš Nečesaný si alespoň na čas může oddechnout. Vyhráno však ještě nemá, protože se žalobkyně v případu odvolala. I přesto je však jisté, že se Nečesaný nějaký čas do vězení nebude muset vrátit. Jak se nyní cítí? „Doufal jsem ve spravedlnost a v tuto chvíli si myslím, že jí bylo učiněno zadost. Momentálně jsem hrozně spokojený a myslím, že je spokojená i má rodina,“ uvedl Nečesaný. Co se mu honilo hlavou v okamžiku, kdy soudce vynášel rozsudek? „Byl jsem hrozně nervózní a přišlo mi to nekonečné. Ale když zaznělo číslo paragrafu, tak už jsem začal věřit, že to dobře dopadne. Nebylo to totiž stejné číslo, které jsem slýchával předtím,“ vysvětlil mladý muž, kterého přímo do soudní síně přišlo podpořit opravdu mnoho lidí přesvědčených o jeho nevině.

„Samotného mě překvapilo, že jich přišlo tolik. Děkuju, že mi ti lidé tolik let drželi palce, chodili na soudy a podporovali mě. Strašně si toho vážím a moc mi to pomáhalo,“ řekl šťastný Nečesaný.

Bude nyní Lukáš Nečesaný s rodinou oslavovat? „Ne, nic neslavíme, jedeme dál. Boj není u konce, takže já se jdu věnovat dceři, škole, rodině. V tomhle duchu budu trávit další dny,“ uvedl věci na pravou míru. A jak dodala jeho manželka Veronika, konečně si užijí klidné Vánoce.

Ty poslední měl totiž Nečesaný strávit za mřížemi, ale nakonec byl tři dny před Štědrým dnem propuštěn. 

Fotogalerie

Komentáře