Luděk Sobota o kriticích Miloše Zemana: Jsou to ignoranti!

Díky svým rolím popleteného trouby se stal miláčkem národa, když se ale herec Luděk Sobota rozhodl přijmout státní vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana, stal se pro některé nepřítelem číslo jedna. Všechny své kritiky nyní hvězda nováckého Okresního přeboru v pořadu Telebrity internetové televize Playtvak.cz nazvala ignoranty.

Miloš Zeman dokázal za jedno období své prezidentské funkce rozdělit národ na dva tábory. Jeden ho bezmezně obdivuje, druhý by byl nejraději, aby se vrátil na Vysočinu a již nikdy o ničem nerozhodoval. A právě pro ten druhý nemá pochopení čerstvě oceněný Luděk Sobota.

Nerozumím tomu, proč by mé ocenění mělo být od hlavy státu degradací. Volil ho celý národ. Není to prezident zvolený parlamentem, ale lidmi. Toho si vážím nejvíc,“ svěřil se v pořadu Telebrity internetové televize Playtvak.cz Sobota, který přiznal, že si menšího humbuku kolem svého vyznamenání všiml.

Myslel jsem si, že bude větší. Zaznamenal jsem nějaké negativní reakce. Pro mě to ale znamená hodně. Dokonce se divím, že někdo může takové ocenění odmítnout. Já jsem byl naopak velice poctěn,“ přiznal herec.

Pokud ocenění od Miloše Zemana někdo odmítne, je to jeho věc, v mých očích se ale tito lidé degradují. Myslím si, že je to trošku ignoranství,“ řekl ve velmi otevřeném rozhovoru herec.

Co ještě řekl a jaké na jaké špeky ze světa showbyznysu se můžete ještě těšit? To zjistíte ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:16 20. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  230
 • Trapas
  77
 • Tvl
  18
 • Cože
  11
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Komentáře