Kariéra v ohrožení? Vondráčková po rozpadu manželství ruší setkání s fanoušky!

Měl to být happening pro všechny její fanoušky, těm ale zbudou jen oči pro pláč. Lucie Vondráčková ruší chystané setkání se svými nejvěrnějšími. Smutnou zprávu oznámil její manažer Petr Mráček!

Věděla vůbec Lucie Vondráčková, že se její stále ještě manžel chystá vydat prohlášení o rozpadu jejich manželství? I když prohlášení hokejisty Tomáše Plekance vyznívá, že se na něm oba domluvili, z jejího chování to spíš vypadá, že ne. Lucka totiž narychlo překopává svůj program.

„Milí fandové, zpráva, kterou teď budete číst, vás určitě zaskočí. Určitě ji však pochopíte. Lucka v těchto dnech překopává celý svůj program, není se čemu divit. Navrhl jsem jí, aby se akce fanklubu přesunula na jiný termín. Po dlouhém zvažování a hledání různých řešení nakonec souhlasila. Věřte, že tohle je rozhodnutí fanklubu, ne Lucky. Všem, kdo si zakoupili vstupenky, zašleme během zítřejšího dne e-mail. Najdeme jiný termín a akci si o to víc užijeme. Slibuji,“ informoval všechny fanoušky Lucky Vondráčkové šéf jejího fanklubu a PR manažer Petr Mráček.

Vondráčková tak přinejmenším ruší setkání s fanoušky, které mělo proběhnout již 19. srpna v divadle v Braníku. Krach jejího manželství přitom nepřišel ze dne na den. Podle informací Expresu Vondráčková s Plekancem dlouhé měsíce žili odděleně a ani během letošního pobytu v Česku nebydleli pohromadě. Zatímco Lucka byla v jejich pražském bytě, Plekanec nocoval v Kladně.

Otázkou tak zůstává, proč by Vondráčková vůbec plánovala podobnou akci, kdyby se společně domluvili, že den před jeho odjezdem informují veřejnost a fanoušky, že jdou od sebe. To by si Lucka sama na sebe ušila bič v podobě spousty zklamaných fanoušků.

Nebo že by bylo vše jinak?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 7. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  16
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Super
  8
 • Cože
  8
Komentáře