Nevěra se Šafářovou? Netuším. Vondráčková promluvila o důvodech rozchodu

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance nevěra? Podle některých informací by hokejista měl udržovat milostný románek s tenistkou Lucií Šafářovou. Na to jsme se zeptali matky jeho dvou synů, kterou i s dětmi v úterý dopoledne nechal v Praze, přičemž odletěl do zámoří, a její odpověď nás překvapila. Informace nám nevyvrátila!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec již netvoří pár. O jejich manželské krizi se sice spekulovalo již řadu měsíců, zpěvačka ale všechny informace vždy zlehčovala a vyvracela. Nyní je to realita. Tomáš Plekanec v pondělí odpoledne prostřednictvím svého facebookového profilu oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou domluvili, že v jejich vztahu již nadále nebudou pokračovat.

Z jeho slov je cítit chlad, navíc když si uvědomíme, že sedmileté manželství s matkou svých dvou synů nazývá pouhým vztahem.

Když v noci z pondělí na úterý konec manželství okomentovala Lucka, bylo zřejmé, že vše neprobíhá hladce, jak se Plekanec snaží naznačit. Z Lucčiných vět je zřejmé, že v rozpadu manželství má prsty někdo třetí. A na Lucii Šafářovou ukázala přímo Vondráčková, a to když našemu redaktorovi poslala zničehonic zprávu ve znění: Rogers Cup.

Na dotaz, co to znamená, jenom napsala, že zpráva patřila někomu jinému. Nutno říct, že právě v těchto dnech se v Montrealu hraje Rogers Cup, na kterém Lucie Šafářová nechybí. Podle informací Expresu je již v Kanadě.

Když jsme se Vondráčkové zeptali, zda ji otec jejích dvou synů podvádí právě se Šafářovou, odpověděla nám, že netuší. Rozhodně se ale nepokusila informace vyvrátit. Jasno by v tom mohli udělat nyní právě Plekanec se Šafářovou. Ti ale zatím zarytě mlčí.

Zatímco ale oni jsou v Kanadě daleko od zájmu médií, Lucie Vondráčková zůstala i se svými dvěma syny v Praze. Sama a opuštěná. A jak se zdá, i podváděná.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:18 6. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  314
 • Tvl
  100
 • Cože
  71
 • Super
  61
 • Haha
  52
 • Sladký
  33
Komentáře