Tanečnice StarDance Hunčárová žadoní u exmilence o práci: Ten ji tvrdě odpálkoval

Hunčárová kontaktovala Ondera. Proč? | foto: Česká televize

Lucie Hunčárová přišla kvůli rozchodu s Honzou Onderem nejen o dlouholetého partnera, ale také o pracovní příležitosti. Momentálně ji živí Emanuele Ridi, tanečnice se však rozhodla kontaktovat bývalého partnera s prosbou. Co po něm žádala?

Od rozchodu Lucie Hunčárové a Jana Ondera už uplynulo půl roku a tanečnice se stále nepostavila na vlastní nohy.S Onderem tvořili sehraný tým, který vystupoval nejen na živo, ale účinkovali spolu také v televizních pořadech. Oba tanečníci si tím vydělávali slušné peníze.

Poté, co však Hunčárová vyměnila Ondera za Ridiho, vystřihl ji Honza ze svého života, a to i z toho pracovního.

Pohledná blondýnka má od té doby sem tam nějaký kšeft, na slušné živobytí to však nestačí. Živí ji její italský kuchař. Proto se Lucie uchýlila k nouzovému řešení. Kontaktovala Ondera.

Lucka s Honzou měli i vlastní pořad v televizi.

Lucka s Honzou měli i vlastní pořad v televizi.

„Lucie mu řekla, že jim to prý profesně spolu vždycky šlo a jestli by spolu nemohli dál spolupracovat. To ale Honza rezolutně odmítl,“ řekl nám zdroj z Onderova blízkého okolí.

Hunčárová si byla od začátku vědoma, že jí může oddělení od Ondera uškodit, proto už tehdy usilovala, aby jako dvojice zůstali pohromadě. To ovšem pro sympatického tanečníka nebyla varianta.

Hunčárová dala před Onderem přednost Ridimu.

Hunčárová dala před Onderem přednost Ridimu.

„Lucie si myslela, že spolu budou moct i nadále vystupovat, to ale Honza razantně odmítl. A jelikož celou svou taneční kariéru postavili na jeho jméně, o ni nyní není zájem. Všechny nasmlouvané kšefty a projekty převzal on,“ řekl nám zdroj již v březnu.

Není vyloučeno, že teď Hunčárová v hloubi duše pochybuje o svém rozhodnutí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 24. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  29
 • Trapas
  19
 • Super
  13
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7


Komentáře