Je Lucie Bílá v padesáti těhotná? Podezřelý snímek leccos naznačuje!

Lucie Bílá v jednapadesáti naprosto překvapila své fanoušky. Slovenská televize JOJ totiž před několika dny uveřejnila snímek, na kterém pózuje způsobem, jenž napovídá jediné - je těhotná. Na sobě má volný černý outfit, který konspiračním teoriím jen nahrává, stejně jako fakt, že sama zpěvačka případné přivedení na svět společného potomka s Radkem Filipim nikdy nevyvrátila. Snaží se své příznivce snad jen držet v pozoru? Protože nalijme si čistého vína, kdo nemiluje záhady, tajemství, hlavolamy a spekulace? Ve skutečnosti však Bílá dementovala těhotenství již před lety!

Ještě před 10 lety Lucie Bílá tvrdila, že pro ni kvůli zdraví není další těhotenství vůbec přípustné.„Je mi 41 let a všemi těmi pokusy o mimino jsem si úplně zničila štítnou žlázu. Do dítěte opravdu jít už nemůžu. Dala jsem tomu veškerou energii. Nemyslela na nic jiného. Nakonec mně ta velká touha po dítěti úplně poničila zdraví. Je dobré si to přiznat,“ řekla tehdy zpěvačka. 
 

Nový snímek Lucie Bílé vyvolal spekulace o jejím těhotenství.

Nový snímek Lucie Bílé vyvolal spekulace o jejím těhotenství.

V té době chodila s Vaškem Noidem Bártou: „Pořád jsem věřila, lékaři dávali alespoň malou naději. Teď už mám konečně jasno a mohu být plodná naplno v práci. Předtím pro mě bylo stále prioritou dítě,“ uvedla Bílá. 

Zázraky se sice dějí, pravděpodobnost, že by však byla Lucie 10 let poté skutečně těhotná, je opravdu takřka nulová.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:08 31. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  269
 • Super
  79
 • Haha
  67
 • Cože
  56
 • Tvl
  56
 • Sladký
  41


Komentáře