Vztahy Lucie Bílé jsou jako přes kopírák: Tohle jsou 3 důkazy!

Lucie Bílá si vybírá vždy stejný typ mužů a to statné chasníky. | foto: Koláž Expresu

Z Lucie Bílé (50) se v posledních dnech stala obhájkyně jejího nového milence Radka Filipiho (33), rozeného Fejerčáka. Ačkoliv se na povrch dostávají neustále nové a nové informace z jeho minulosti, ona za svým milencem pevně stojí a říká, že spolu ustojí vše. A má to jeden velmi logický důvod. Jako přes kopírák se totiž opakuje vše, co mnohonásobná Slavice zažívala se svým předešlým partnerem Petrem Makovičkou.

Nový milenec Lucie Bílé má velmi kontroverzní minulost. Hned poté, co zpěvačka svůj vztah s o 17 let mladším fešákem odtajnila se začaly rojit informace z jeho života, které nejsou moc lichotivé. Ukázalo se totiž, že byl mladík již jednou ženatý a další veselku překazilo až seznámení se Slavici.Nutno ale říct, že se s dívkami nerozešel moc v dobrém. Po rozchodu s manželkou ji jako „správný“ chlap měl vyhodit doslova na ulici a sám zůstat v bytě, který společně užívali. Podobně fér se měl zachovat i ke své dnes již bývalé snoubence, kterou prý opustil skoro beze slov.

Přesto všechno za ním Bílá stojí jako pevná skála. Důvod? Už to jednou zažila, a to s Petrem Makovičkou.

Oba měli neuzavřenou minulost

Když se v červenci roku 2010 provalil vztah Lucie Bílé a Petra Makovičky, ihned se začaly rojit zaručené informace z jeho minulosti. Tak například to, že Lucčin nový milenec je stále ženatý. To byla sice pravda, ale Makovička měl před rozvodem a nakonec se z něj vyklubal velký gentleman.

Minulost řidiče

Ačkoliv se o Radku Filipim mluvilo jako o fitness trenérovi, nakonec se ukázalo, že se v minulosti živil jako řidič, a to na pražském Magistrátu. Minulost řidiče měl za sebou i Petr Makovička. Ten totiž dávno před seznámením s Lucii Bílou pravidelně usedal za volant kamionu. Zatímco ale Makovička v této profesi nepokračoval a otevřel si vlastní kavárnu, Filipi dělá „panského kočího“ pro Slavici.

Chlapi jako hora

O Lucii Bílé je známo, že má ráda statné muže. Zřejmě je to i z jejího výběru partnerů. Petr Makovička působil jako chasník, kterému svaly narostly prací v lese. Možná i proto rád opečovával zahradu její otvovické vily. Svaly obdařený je i Radek Filipi. Ten si je ale musel poctivě vypěstovat v posilovně s činkami v ruce.

Lucie Bílá si prostě vybírá muže se stejným osudem. I proto se ji nemůžeme divit, že se nyní Radka Filipiho tolik zastává. Sama totiž přiznává, že na chlup stejnou situaci zažila i s Petrem Makovičkou a nyní jenom musí trpělivě čekat, až se negativní vlna jeho minulosti přežene a budou si moct užívat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 14. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Haha
  15
 • Super
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  9
 • Cože
  8


Komentáře