Lucie Bílá promluvila o potratu: Kamarádce jsem raději koupila dům!

Lucie Bílá odhalila svou pravou tvář. | foto: Facebook Lucie Bílé

Vážně uvažovala o potratu, ale ona jí to rozmluvila. O kom je řeč? O Lucii Bílé a její kamarádce, která se dostala do tíživé životní situace. To vše a mnohem více na sebe prozradila zpěvačka v unikátním dokumentu Nebo, Peklo, Lucie, který mapuje jeden rok jejího života.

Zvenčí to vypadá, že má život jako v bavlnce, ale intimní dokument o zpěvačce ukazuje Lucii Bílou, jak ji znají jen ti nejbližší. Filmařům se slavice svěřila se svou touhou mít druhé dítě. „Vše, pro co jsem se rozhodla, jsem dokázala. Ale nevydupeš si ze země dítě. Buď to má být, nebo ne. Asi měl pánbůh se mnou jiné plány,“ zpovídá se z pocitů Bílá.Snažila jsme se léta. Až tak, že jsem si rozhodila štítnou žlázu,“ přiznala Bílá, která si ji posléze nechala spálit radiodem, jelikož operace by ji mohla připravit o hlasivky. Z toho důvodu ji kategoricky zavrhla.

Počítala jsem s tím, že oči půjdou do háje, ale nechtěla jsem riskovat hlas. To je můj život. Uměla bych nevidět, ale neuměla bych nezpívat,“ přiznává Lucie, která po dalším dítěti toužila hlavně kvůli svému synovi, aby nebyl sám.

A zatímco ona by dala za dalšího potomka cokoliv, jedna z jejich asistentek byla před několika lety zvažovala, že půjde na potrat.

„Jednou jsem přišla domů a Marcelka mi řekla, že zítra jde na přerušení těhotenství, protože si dítě nemůže dovolit. Že nemá ani kde být. Na to jsem řekla, že kdybych mohla, rodila bych, až bych brečela. Řekla jsem jí, aby tam nechodila, že slibuju, že se o ni postarám,“ zavzpomínala na dojemnou chvíli Bílá.

Ona tam nešla, já jsem jí koupila malý baráček, krásný, se zahradou a teď máme Adélku. A já jsem z ní zblázněná,“ ukončila smutný příběh se šťastným koncem Bílá s tím, že zatímco své problémy často řešit neumí, ty ostatních ano.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:38 8. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  228
 • Trapas
  54
 • Cože
  37
 • Tvl
  36
 • Sladký
  35
 • Haha
  30


Komentáře

Expres.cz