Jsem osamělá a rozbitá! Chtělo by to rande! Lucie Bílá odhaluje soukromí v unikátním dokumentu

Lucie Bílá má velmi osamělý život. | foto: Česká televize

Nebe peklo Lucie. Tak se jmenuje film, jenž dokumentuje rok života zpěvačky Lucie Bílé. Už samotný název poodkrývá dějovou linku. Zatímco ve své profesi Lucie dosahuje vrcholu, tudíž pomyslného nebe, v soukromém životě si občas sáhne na samotné dno.

Lucie Bílá je role. Jako je Johanka z Arku nebo Carmen. Já se na tu roli jednou vyprdnu a budu za Haničku. Budu dělat tady ve školce třeba uklízečku,“ říká Bílá na začátku dokumentu a je zřejmé, že není šťastná. I když dvakrát po sobě vyprodala největší halu Česka, není spokojená s vlastním životem.Jsem rozněžlá a rozbitá. Taková přecitlivělá. Potřebovala bych se opít do němoty, potřebovala bych se vybrečet a ještě nějaké rande,“ říká dokumentaristům zpěvačka s tím, že neví, jaké je to mít soukromý život.

Ten neexistuje. Nevím, jaké je to jet na hory, do divadla nebo do restaurace. Já jsem jenom na scéně nebo v autě. Hledala jsem způsob, jak žít v páru a měla jsem pocit, že nemám právo být šťastná. Že musím být ve dvojici. Pak jsem zjistila, že jsem šťastná, protože jsem sama,“ říká, ale záhy se ukáže, že během natáčení přehodnotila svůj postoj ke vztahům.

Až na dovolené, na kterou odletěla sama, prý zjistila, že opravdu nemůže být sama. „Samozřejmě, že bych si přála nebýt sama. Nemít ten dům prázdný,“ prozradila, že po návratu z Mauricia někoho potkala a vypadá to na lásku.

I tento vztah s panem neznámým jí ale nevydržel. „Za ty poslední dva roky, co jsem sama, jsem k lásce přičuchla. Ale jenom na pět minut, abych zjistila, že nemám co nabídnout. Jsem tak rozdaná a jsem tak lidí a tak si vše řeším na jevišti, pláč, slzy, orgasmi, že nemám doma na nic prostor. Já jsem pořád jenom na jevišti, v autě, v šatně nebo v nějakém kulturáku. Na to chlapi nejsou zvědaví. Chtějí holku, kterou můžou něčím překvapit. A čím mě nějaký chlap překvapí? Měla jsem chviličku naději, ale bylo to strašně rychlé. Nejde to,“ prozradila doslova se slzami v očích.

Chlapi mají hodně ega. Musí cítit, že jsi normální holka. Musíš jim dát příležitost, aby měli šanci ti pomoct. Já jsem byla furt ne tu tašku si vezmu sama, ne to zvládnu a říkala jsem to tak dlouho, že jsem pak byla tak sama, že by se ta samota dala krájet. Je důležité ukázat, že potřebujete pomoct,“ přiznává v dokumentu.

Silný moment celého filmu přichází, když se zpěvačka přiznává, že ji na slavnostní udílení cen Slavíků neměl kdo doprovodit. „Volala jsem v noci Zibimu (pozn.red.: Zbigniew Czendlik). Zibi, vy jste můj kněz, vy prostě musíte,“ odhaluje Bílá.

Dokument především odhaluje paradox života celebrity, jejímž problémem není jen to, že se občas cítí strašně osamělá, ale také to, že postrádá blízkou osobu. Někoho, komu by se mohla svěřit se svými pocity či bolestí.

„Nikdo ti neudělá čaj. Nikomu se nevybrečíš, protože tam nikdo není. Podíváš se do telefonu a zjistíš, že pomalu nemáš komu psát, protože si s tebou píšou už jenom fanynky. To není legrace. Vztah si nepřipustíš, protože já vidím chlapa a říkám si: jo to je taky rozchod. Možná za měsíc. Ty dáš 14 dní,“ říká v dokumentu zpěvačka, která je nyní ale podle svých slov šťastná.

Začátkem letošního roku se totiž dala dohromady se svým road manažerem Radkem Filipim. Otázkou je, zda jí tento vztah konečně vydrží.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 10. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Trapas
  24
 • Haha
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  11


Komentáře