Má v hlavě démony! Stejně jako já, tvrdí Bílá o alkoholismu Noida

Noid má oporu ve své exmanželsce Lucce Bílé. | foto: Herminapress

Rozchod Václava Noid Bárty a Gabriely Dvořákové zasáhl i jeho exmanželku Lucii Bílou. Nejvíc se jí prý dotklo její nařčený, že je zpěvák vyléčený narkoman se slabosti pro alkohol. Přestože jako jeho exmanželka přiznává, že má Noid své démony, toto nařčení Bílá kategoricky odmítá.

Prožili spolu šestiletý vztah a již mnoho let spolu účinkují v jednom divadle. Jako exmanželé se znají dokonale a podle slov Lucie Bílé spolu řeší i své bolístky.„Víme o sobě, když se nám něco změní. Jako já se můžu spolehnout na něj, on se může spolehnout na mě. Vždycky za ním budu stát,“ říká Bílá, která stále doufá, že Noid s Dvořákovou za vším udělají tlustou čáru a začnu znovu.

„Nechtěla bych, aby ta pohádka skončila špatně,“ říká Bílá, která by stále ještě manželům radila, aby se domluvili v tichosti.

Na to je ale již pozdě. Špinavé prádlo se již začalo řešit veřejně a na povrch vyplulo hned několik informací, které měly zůstat ve skříni. A právě na Vaškovu údajnou slabost pro alkohol jsme se Bílé zeptali. „Já si taky ráda dám skleničku. Navíc, který Čech se rád nenapije. Jestli je Vašek alkoholik, já jsem čínský bůh srandy,“ říká Bílá s tím, že ho zná moc dobře, aby to mohla tvrdit.

Trávím s ním dost času na jevišti a nikdy jsem ho tam neviděla opilého. To bych poznala,“ tvrdí zpěvačka, která ale přiznává, že její exmanžel má své démony.

My jsme komedianti. Máme své démony. Mám je i já. Má je každý, kdo je políbený bohem a nějak šáhlý hudbou. Prožíváme věci na jevišti. Naše povolání je o emocích. Takže to s námi tříská na jevišti, ale i v osobním životě. Musíme pak najít někoho, kdo to ukočíruje,“ dodala zpěvačka.

Ta přiznává, že to s nimi nebývá mnohdy jednoduché. „Rozhodně ale není alkoholik nebo že by nezvládal nějaké návyky. I můj současný partner musí zvládat mé démony a daří se mu to bravurně. Ale to je tím, že má dva metry. I já jsem zlobidlo, když to na mě přijde,“ uzavřela zpěvačka, která tak na dálku Dvořákové naznačila, že místo útěku se měla svému muži pokusit pomoct.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:49 4. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Haha
  17
 • Trapas
  17
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
 • Cože
  9


Komentáře