Lucie Bílá o exmilenci: Radka jsem opustila včas, může pro mě pracovat

Ačkoliv před několika dny Lucie Bílá oznámila, že se se svým o sedmnáct let mladším partnerem Radkem Filipim rozešla, stále ji všude doprovází. Mnohonásobná slavice přišla sice znovu o životního partnera, ale rozhodně ne o řidiče a asistenta. A Expres.cz prozradila, jak jim to funguje.

Když jde o její soukromí, je Lucie Bílá skoupá slova. Tentokrát ale udělala výjimku. Situace si to žádala. Ta totiž není standardní. Oblíbená pěnice se totiž před časem rozešla se svým partnerem Radkem Filipim, přesto ho stále zaměstnává. Ten ji také doprovázel na druhé narozeniny VDN promo v Praze, kde Bílá vystupovala.A právě tam nám vysvětlila, jak je možné, že spolu dokážou dva exmilenci fungovat, navíc když je jeden z nich v pozici šéfa. „Musíte odejít včas, než si stačíte ublížit. Já jsem navíc vedle sebe nikdy neměla muže, za kterého bych se musela stydět. Naopak. Mám teď z lásek přátele. A nestalo se nic ošklivého, abychom se museli vyhýbat. “ svěřila se nám Bílá, která je podle svých slov ráda, že je Radek stále členem jejího týmu.

Je to člověk, na kterého se můžu spolehnout. Vážím si ho, mám ho da a můžu se o něj opřít. Já jsem ráda, že mám vedle sebe takového člověka, protože je ověřený. Můžu se na něj spolehnout. On nelhal, že se o mě bude starat. Dělá to. Takových lidí je hrozně málo. Je velmi důležité mít kolem sebe ty správný lidi. Já jsem obklopená jenom těmi nejlepšími. To, že není mým partnerem, nevadí. Přátelství vydrží déle. Láska je všelijaká,“ vysvětlila nám Lucka.

Podle ní to může fungovat, protože spolu nejdřív spolupracovali a pak teprve zkusili, jestli by z toho nemohlo být něco víc. Vinu za rozchod dává sama sobě. Já jsem ale takový workoholik a tak miluju svou práci, že nad těmi partnerskými vztahy vyhrává. Já jsem si musela vybrat, jestli práce, nebo partnerství. A práce a láska k tomu povolání zase zvítězila,“ říká zpěvačka s tím, že až čas ukáže, že to doopravdy funguje.

Já jsem na své spolupracovníky velmi přísná. Myslíte si, že bych ho nechala vedle sebe, kdybych nebyla spokojená,“ uzavřela Bílá.

Fotogalerie

Komentáře