Bílá se ujala bývalého přítele na Vánoce: Nemá kde být, proto bude se mnou!

Zpěvačka Lucie Bílá (51) se sice s mladým Radkem Filipim rozešla, Vánoce ale budou trávit společně. Bývalý přítel několikanásobné slavice totiž nemá s kým vánoční svátky prožít.

Zpěvačka Lucie Bílá si v sobotu večer užila magický moment během Českého mejdanu s Impulsem v pražské O2 aréně. Fanoušci na ni totiž svítili telefony a připomněli jí, že už za pár dní přijdou Vánoce. Zpěvačka u té příležitosti Expres.cz prozradila, jak svátky bude trávit, a překvapivě odhalila, že u stromečku kromě jejího syna Filipa a tatínka nebude chybět ani Radek, se kterým se před časem rozešla. „Vánoce budu trávit s rodinou, přáteli a samozřejmě i s lidmi, kteří nemají s kým být, a tak budou s námi. Dokonce i ten krásný muž, co stojí vedle vás,“ ukázala s úsměvem na Radka, jenž jen vesele pokývl hlavou. „Myslím si, že když se mají lidi rádi, tak spolu mají být. Hlavně, když jim je fajn,“ dodala.

Ihned jsme jí proto položili dotaz, proč se s mladým řidičem rozešla, když s ním stále ráda tráví čas a chce ho ve svém životě. „Víte, někdy od sebe lidi musí odejít, aby mohli být spolu, a tak to máme my s Radkem,“ začala mlžit otřepanou rozchodovou frází a dodala, že Vánoce jsou pro ni čas, kdy by neměl být nikdo sám, a proto ani minutu nepřemýšlela o tom, že by ho ke stromečku nepřizvala.

„Ani jeden nechceme být na Vánoce sám, tak budeme spolu,“ uzavřela.

Bílá s Filipim chodila necelý rok. Rozchod přiznala krátce před udílením cen Český slavík na svém profilu na Facebooku. Uvedla, že důvodem je to, že až příliš miluje svou práci a nemůže mít v jednom člověku partnera i zaměstnance. V běžném slovníku vztahů to znamená jednoduše to, že si prostě jako partneři nerozuměli a každý čekal něco jiného.

Fotogalerie

Komentáře