Volný z SPD se rozohnil: „Mohamed byl pouštní pedofil, psychopat a chorý beduín“

Lubomír Volný označil proroka Mohameda za mršinu a pedofila. | foto: koláž Expres.cz

Poučnou lekci z historie islámského náboženství udělil národu rozhořčený zastánce západních civilizačních hodnot Lubomír Volný. Předseda moravskoslezské SPD se na svém facebookovém profilu rozohnil, když se dozvěděl, jaké změny se dějí v Iráku. Je možné, že v blízké budoucnosti budou provdávány dívky již ve věku devíti let.

K dalšímu kroku vstříc středověku se možná schyluje v islámském Iráku, jehož zákonodárné shromáždění uvažuje o novelizaci zákona o civilním právu, který v minulosti zakázal sňatky dětí a vynucená manželství. Proto je trnem v oku šíitským duchovním, kteří chtějí opět takovou praxi zavést.Jádro problému tkví v sektářském výkladu muslimských tradic, podle kterých se také manželka proroka Mohameda za svého muže provdala v enormně nezralém věku devíti let. Dle logiky čtyřicítky z celkového počtu 328 poslanců by měla být tato bohem posvěcená zvyklost obnovena.

To ovšem doběla rozpálilo poslance Svobody a přímé demokracie Lubomíra Volného. O tom je slyšet v souvislosti s údajným vykořisťováním Romů, jimž v Ostravě-Přívozu nabízí přemrštěný pronájem ve svých domech v sociálně vyloučené lokalitě. A je to ten stejný člověk, který nazval sociální demokraty parazity a neváhal by nafackovat Lubomíru Zaorálkovi.

„Islám je nenávistná, nadřazenecká, genocidní ideologie 1400 let mrtvého pouštního pedofila, masového vraha, zloděje a psychopata Mohameda a tato mršina chorého pouštního beduína nemá v civilizovaném světě společně s fašismem, nacismem, bolševickým komunismem a dalšími totalitárními ideologiemi co dělat,“ oznámil světu Volný na Facebooku krajské pobočky strany a to zdaleka nebylo to všechno.

Status Lubomíra Volného na Facebooku SPD Moravskoslezského kraje.

Lubomír Volný je trnem v oku některým spolustraníkům pro údajné diktátorské praktiky, jimiž ovládá stranickou pobočku v Moravskoslezském kraji. Dokonce vznikla petice na jeho odvolání. To ovšem není příliš pravděpodobné.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:33 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  44
 • Haha
  8
 • Tvl
  6
 • Trapas
  4
 • Sladký
  3
 • Cože
  2


Komentáře