Mladík před školou v Lounech zmlátil své vrstevníky, video už řeší policie

Nahrávka, jež nyní koluje Facebookem, ukazuje mladíka, který si poblíž místní školy vyšlápl na své dva vrstevníky. Celým případem se dokonce zabývá policie, která jméno onoho agresora zná. Do případu neuvěřitelné agrese se musel vložit i ředitel školy, v Lounech vyvolává velikou vlnu diskuze a odporu. Přesto se našli mladíci, kteří mladého sígra v jeho počínání podporovali.

Video začíná tak, že se nedaleko od místní základní školy shlukuje dav školáků. Během chvíle ale hlavní „hrdina“, který se pravděpodobně jmenuje Pepa (podle oslovení jednoho z kamarádů, pozn. red.), naběhne na své dva soky a začne je bušit hlava nehlava.Od začátku je vidět, že mladík jde na jistotu. Nejspíše šlo o vyřizování účtů. Někteří spekulují o tom, že mladíci se prali kvůli dívce. Jiné zdroje zase uvádějí, že agresor je členem jakéhosi gangu mladíků, kteří od vrstevníků ve městě vybírají peníze. Kdo je nedá, ten dostane řádně naloženo.

Druhou možnost potvrzují i slova z videa. „Oni zaplatili, nech je bejt, kámo,“ zní totiž z úst jednoho z dětí, které incidentu přihlížely.

Zarážející na videonahrávce je mimo jiné i to, že nikdo z početného davu se neodvážil napadeným hochům pomoci. Někteří stáli jako opaření, jiní agresora dokonce hecovali a fandili mu.

Nikdo jim nepomohl.

Nikdo jim nepomohl.

Napadení školáci ale nelenili a incident ihned oznámili řediteli školy, který okamžitě kontaktoval policii. 

„Velice mne mrzí incident, který se stal ve vrchní části Holárkových sadů. Brutální a nečekané napadení žáků naší školy od samého začátku řešíme s rodiči, Policií ČR a Okresním státním zastupitelstvím v Lounech,“ uvedl pro TN.cz  ředitel školy Vlastimil Hubert.

Drsné video je hitem internetu.

Drsné video je hitem internetu.

Chlapec, který svou agresivitou všechny překvapil, je údajně žákem jiné školy. Policie již jeho identitu zná, další kroky tedy budou na ní.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:31 8. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  16
 • Sladký
  10
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Trapas
  8


Komentáře