S kritikou Zemana zamrzl Koller někde v roce 1989, tvrdí Lou Fanánek ze Tří sester

 •   14:24
 • diskuse

Podle Hagena prý Koller svým chováním jen dokazuje, že zamrzl někde v roce 1989 a vede staré bitvy. | foto: Tomáš Krist / Jan Zátorský / MAFRA / Profimedia, Profimedia.cz

„Když slyším veřejně promlouvat třeba docenta politických věd Davida Kollera, tak nevím, jak vám, ale mně to připadá za hranou vkusu a moc se tomu nemůžu smát,“ řekl magazínu Reportér frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen. Kollerovi vyčítá, že šije do Zemana a chová se, jako kdyby zamrzl v roce 1989.

Havel, Klaus a Zeman jsou oblíbeními politiky zpěváka Hagena. Prý bez ohledu na to, že byl každý z nich jiný, měli schopnost říkat zajímavé věci a navíc je říkali charakteristickým tónem, říká v rozhovoru pro Reportér.Poslední jmenovaný je přitom podle zpěváka mužem na svém místě a vadí mu neustálé brojení proti prezidentovi. To koneckonců nemůže odpustit ani svému kolegovi z branže Davidu Kollerovi.

Koller se do Zemana naposledy veřejně pustil na udílení hudebních cen Anděl letos v dubnu. „Byl bych rád, kdyby se naše vláda o nás postarala a netahala nás na východ. Ať je to pan Babiš, Klaus nebo soudruh Zeman,“ řekl Koller při děkovné řeči.

Podle Hagena prý Koller svým chováním jen dokazuje, že zamrzl někde v roce 1989 a vede staré bitvy.

„Když slyším veřejně promlouvat třeba docenta politických věd Davida Kollera, tak nevím, jak vám, ale mně to připadá za hranou vkusu a moc se tomu nemůžu smát. Protože tihle lidé mají Zemana za svého fackovacího panáka. Jejich prezidentem měl být pan kníže, který by pozdvihl národ služek a lokajů do výše, ale místo něj máme hrozného a vulgárního Zemana, což je prý tragédie,“ uvedl frontman Tří sester.

Frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen.

Frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen.

Ačkoli svým způsobem sympatizuje se Zemanem, sám k volbám nechodí. Prý nemá koho volit. „Nemůžu volit žádnou z těch současných stran, které se radikálně nepostavily proti Evropské unii ve chvíli, kdy sem začali proudit migranti. Davy lidí, kteří jsou, aniž za to mohou, posunutí oproti nám o stovky let dozadu a pravděpodobně se nikdy nenaučí žádný jazyk,“ říká Hagen s tím, že spíš on sám se naučí arabsky než oni německy. A překvapil tím, že už pobírá lekce arabštiny u rodilého mluvčího.

InsertSingleVideo

Hůř ale na něho působí ti lidé, kteří „jsou schopní říct o nějaké skupině lidí, že patří namlít do masokostní moučky“, čímž pochopitelně naráží na bývalého šéfa Bloku proti islámu Martina Konvičku a jeho příznivce. „Těch se děsím mnohem víc než blbců, co tam jsou teď,“ dodává Hagen.

Proto je rád, že žije mimo Prahu a dění sleduje jen zpovzdálí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:24 12. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  228
 • Trapas
  66
 • Tvl
  23
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Haha
  7


Komentáře