Reportér respektované stanice vtipkoval na adresu chlapce z vyhořelého věžáku

Reportér televize Sky News Mark White to dost přepískl. | foto: Reprofoto Sky News

Chtěl odlehčit situaci originálním vtípkem, místo toho se ale pořádně ztrapnil. Reportér televize Sky News Mark White se snažil žertovat před chlapcem, který společně se svou babičkou unikl smrti v plamenech vyhořelého londýnského domu. Netaktní gesto britského novináře teď kritizují lidé všude možně.

Reportér Mark White z televize Sky News nejprve zpovídal obyvatelku domu Ruks Manuduovou, která se dostala z hořícího domu v Londýně díky alarmu, a unikla tak smrti.Jakmile s ní novinář skončil, tak se otočil na jejího vystrašeného vnuka a položil mu velmi nevhodnou otázku: „Dneska žádná škola, co? Hádám, že to má i nějaká pozitiva.“

I přestože je zřejmé, že reportér se pouze snažil chlapce rozveselit a nemyslel to nijak zle, tak za svou rádoby vtipnou otázku teď čelí velké vlně kritiky.

Většina diskutérů na sociálních sítích tento zvláštní druh humoru odsuzuje, najdou se ale i tací, kteří se vtipálka ze Sky News zastávají.

Středeční rozsáhlý požár postihl výškovou budovu ve čtvrti White City v brzkých ranních hodinách. Podle svědků dokonce někteří lidé raději vyskakovali z oken. Incident si podle posledních zpráv vyžádal minimálně dvanáct lidských životů.

Fotogalerie


Komentáře