Linda Finková se směje útoku Ornelly: Místo prsou máš vytahané knedlíky

Ornella Koktová neustála posměšky ze strany Lindy Finkové a označila herečku za zhrzenou stařenu. Vzkázala jí navíc, že pokud bude v uštěpačných poznámkách na její účet pokračovat, vystrčí drápy. A co na to Finková: „Zařadíme kvůli ní do pořadu téma: Místo prsou mám vytahané chlupaté knedlíky,“ směje se.

V pondělí ráno sdílela Ornella Koktová na svém Instagramu příspěvek, ve kterém se ostře navezla do Lindy Finkové„Ať už konečně stará Finková zajede do vozovny a drží pysk! Nechápu, co má tahle zhrzená stařenka za problém. Už třikrát jsem ji přešla, ale ona je snad mnou posedlá. Ještě jednou a vytáhnu drápky. Babo!“ vzkázala jí Ornella i s výhrůžkou. 

Vše začalo, když se Koktová v rámci projektu Luxury Prague Life vtělila do role módního kritika, který hodnotí kolekce známých návrhářů. 

Na vznesený dotaz, co na její slova řekne Karl Lagerfeld, pak Linda Finková posměšně utrousila: „Bude mu to fuk.“

Lidé si z Ornelly coby přední české modelky dělají legraci. A není divu.

Lidé si z Ornelly coby přední české modelky dělají legraci. A není divu.

Finková se Ornelle vysmála.

Finková se Ornelle vysmála.

My jsme Lindu oslovili s dotazem, co na slova rozhněvané Ornelly říká: „Nějak mi uniká, kde jsem Koktovou urazila. Ale moc jí děkuji za píárko. S holkami, s kterými jsem dělala v rádiu, máme talk show Trojhlavá saň a říkáme si Stará, Tlustá a Blbá, takže Ameriku o tom, že jsem stará, Koktová opravdu neobjevila,“ směje se Finková.

Koktová si s Finkovou nebrala servítky.

Koktová si s Finkovou nebrala servítky.

Jednu jedovatou poznámku si však neodpustila.

„Budeme mít vystoupení na Dobešce v Praze a mohu jí tedy nabídnout, že ji pozveme jako hosta. Zařadíme kvůli ní téma: Místo prsou mám vytahané chlupaté knedlíky.“ 

Linda s Ornellou už v sobě zalíbení asi jen tak nenajdou.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz