Leoš a jeho navěky: O ruku okázale žádal Moniku i bývalého Faltýnové Štekla!

Nedělní den ovládla jediná zpráva - Leoš Mareš si bude brát svou přítelkyni Moniku Koblížkovou. Před tou poklekl po více než dvou letech vztahu. Není to však poprvé, co se náš nejlépe placený moderátor vyznal ze svých citů. O ruku kromě bývalé ženy Moniky Poslušné žádal i Petru Faltýnovou!

Moderátor Leoš Mareš miluje ženy a ženy milují jeho. I proto se jeho život točí především kolem nich. Po mnohačetných skandálech s milenkami prožil bouřlivý vztah plný rozchodů a návratů s Petrou Faltýnovou a nakonec se usadil vedle módní redaktorky Moniky KoblížkovéTu před pár dny požádal o ruku a s radostnou novinou se podělil na svém Instagramu.

Není to však poprvé, co Leoš k ženě chová tak silné city, že jí chce slíbit lásku navěky. Během vztahu s Petrou Faltýnovou měl podle spekulací, které kolují kuloáry, žádat o její ruku bývalého manžela Simona Štekla. 

Vztah ale chvíli na to ztroskotal.

To v minulosti si dal Mareš větší práci. Svou první ženu Moniku Poslušnou totiž požádal o ruku v kině, kde zaplatil VIP salonek, hned po romantické večeři. Namísto filmu se však na plátně objevilo vyznání a Leoš před svou drahou poklekl. Ta mu samým dojetím řekla ano.

Vztah ale nakonec po několika provalených nevěrách ze strany moderátora skončil. Rozvod proběhl teprve nedávno a nyní už všichni vědí proč.

Fotogalerie

Komentáře