Mareš vzal Koblížkovou na Maledivy. Chystají tajnou svatbu?

Od romantických zásnub Leoše Mareše a Moniky Koblížkové uběhl necelý měsíc a snoubenci se vydali na svou první dovolenou. A právě výběr destinace spustil vlnu spekulací. Slavný moderátor a jeho partnerka se vydali na Maledivy, které jsou proslavené přenádhernými písčitými plážemi, ale hlavně svatbami.

Ihned poté, co Leoš Mareš požádal Moniku Koblížkovou o ruku, začaly se rojit spekulace, kde proběhne jejich svatba. Jelikož se dali dohromady na svatbě jejich společného kamaráda Filipa Vaňka na Čapím hnízdě, nabízely se právě tyto prostory. A seznam hostů, kteří se pasovali mezi přátele Leoše Mareše, se rychle plnil.I proto se začalo spekulovat, že Mareš s Koblížkovou se budou chtít vzít v zahraničí, aby někoho ze svých blízkých či vzdálených přátel neurazili, kdyby ho zapomněli na veselku pozvat. Když tak před několika hodinami Mareš prostřednictvím svého instagramového účtu oznámil, že jsou s Monikou na dovolené na Maledivách, jeho fanoušci začali bít na poplach, zda se nechystá tajná svatba v zahraničí.

Dokonce i my jsme Leošovi zaslali dotaz. Na naši SMS zprávu nám ale do vydání tohoto článku neodepsal. Tak se necháme překvapit, jestli se Monika z dovolené vrátí jako paní Marešová, nebo milenci opravdu chtěli jenom vypnout před vánočním shonem, který je cítit z každého rohu.

Fotogalerie

Komentáře