Teatrální Mareš řve o pozornost: V Thajsku se nechal tetovat! Jaký film vám to připomene?

Leoš Mareš se nechal v Thajsku tetovat. | foto: Periscope

Leoš Mareš pojal thajskou dovolenou jako vlastní reality show a svůj Instagram od rána do večera plní selfíčky, málo srozumitelnými vzkazy a živými přenosy z bazénu. Nad jejich obsahem není nutné dlouze dumat. Tak třeba poslední dílo vzdáleně připomíná scénu ze slavné komedie Pařba v Bangkoku. Především kvůli stavu, v jakém se Leoš na videu nachází.

Co se stane v Bangkoku, to tam taky zůstane. To je heslo výše jmenovaného filmu. Pro Mareše to ale už neplatí. Během své Thajské mise, během které objevil objevil kouzlo aplikace Periscope, prostřednictvím kterého informuje své fanoušky o každém svém kroku.Fotogalerie

Ne jinak tomu bylo v případě, kdy se rozhodl navštívit místní tetovací salón. A to přestože od něčeho podobného odrazují všechny turistické příručky. Pro Marešovo chování neměli pochopení ani jeho fanoušci, se kterými se o tuto radostnou novinu rozhodl podělit na svém instagramu. Ti mu tam totiž začali hned vypisovat jaké nemoci se nyní určitě s sebou do Česka přiveze a nutno dodat, že žloutenka patřila mezi ty nejméně nakažlivé.

Tuto konstruktivní kritiku ale Mareše neunesl a poprvé v historii ze svého profilu smazal nějakou fotografii.

Nutno ale dodat, že do tetovacího salónu zašel nejspíš v rámci tryzny za svého tatínka, který 28. prosince 2015 podlehl dlouhodobé těžké nemoci. Na své pravé předloktí si totiž nechal vytetovat Ivoš, což bylo jeho otcovo jméno.

Otázkou jenom zůstává, jestli by jeho tatínek, který žil celý život v ústraní a Mareš s ním dokonce po rozvodu svých rodičů nějakou dobu nebyl v kontaktu, o podobná gesta stál. Ale každý truchlí nějak. A Mareš nyní ukazuje, že on upřednostňuje při truchlení teatrálnost.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:18 11. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Tvl
  13
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Super
  8
 • Cože
  8


Komentáře