Slamotrus Leoš Mareš a jeho parta balíků: Co vyváděli v lóži Státní opery?

Leoš Mareš a Monika Koblížková byli letos na Plese v Opeře za největší burany. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Leoši Marešovi chybí pozornost. Jak jinak si vysvětlit jeho chování. Moderátor se totiž na Plese v Opeře choval jako nevycválaný puberťák, který s mobilem v ruce otravoval všechny hosty plesu. Korunu tomu nasadila jeho milenka, která se předváděla jako neposlušná šestnáctka na svém prvním tahu.

Jeden z nejlépe placených moderátorů by měl zvolnit své tempo. Pokud totiž bude pokračovat ve svých eskapádách, brzy se mu budou vyhýbat všichni, kdo v českém showbyznyse něco znamenají. Zřejmé to bylo i z chování lidí, kteří přišli na letošním ročníku Plesu v Opěře s Marešem do styku.Fotogalerie

Ten totiž svůj mobil odkládal z ruky jenom ve chvílích, kdy ho musel dát do nabíječky. Jinak celou dobu natáčel dění kolem sebe, což bylo většině hostů nepříjemné. Proti Marešovo chování se první ohradila herečka Jitka Schneiderová, která ke své smůle sdílela s Leošem jednu lóži. „Až Leoš odloží mobil, možná si popovídáme,“ vyřkla směrem k němu Schneiderová.

Oblíbený moderátor ale její poznámku bez mrknutí oka přešel a natáčel, jak on říká živě do celého světa, dál.

Marešovo jednání bylo nepříjemné i moderátorce Ivě Kubelkové, která ho přivítala slovy: „Ty zase natáčíš?“ a bylo zřejmé, že ho neposlala do háje jenom díky svému dobrému vychování. Vrcholem bylo, když Leoš v záchvatu natáčení drcnul do jejího partnera a ten se polil červeným vínem.

Všemu s úsměvem na tváři přihlížela jeho přítelkyně Monika Koblížková. Přestože se pohybuje v módním odvětví, navlékla na sebe objemné šaty (od Beaty Rajské) sponzorované matrony. Během večera si pořizovala infantilní selfíčka a tapetovala tím facebook jako kdyby jí bylo patnáct. Vrcholem bylo, když si ignorantsky zapálila v lóži Státní opery v Praze, kde je přísný zákaz kouření. To by si snad nedovolil ani největší milovník cigaret Miloš Zeman.

Otázkou jenom zůstává, jak by se zachoval Mareš, kdyby někdo bez zeptání natáčel každý jeho pohyb a přenášel živě do celého světa a zda by nechal bez povšimnutí, kdyby si v opeře zapálil někdo jiný, než jeho partnerka.

Za tohle mají od nás Leoš s Monikou palec dolů. Snad se brzy vzpamatují, protože zas takové hvězdy nejsou.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:56 6. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  357
 • Super
  53
 • Tvl
  41
 • Sladký
  26
 • Cože
  21
 • Haha
  18


Komentáře