Z Vegas přímo do ráje. Mareš vzal Koblížkovou na Bora Bora!

Monika Koblížková si žije vedle Leoše Mareše jako v ráji. A to doslova. Příchod nového roku sice snoubenci strávili ve městě hazardu Las Vegas, dlouho se tam ale nezdrželi. Už jsou totiž na Bora Bora.

Leoš Mareš už sice nemoderuje všechny významné společenské akce a již několik let neměl vlastní televizní pořad, stále ale žije život na velmi vysoké noze. A nutno říct, že si postupně plní všechny své sny.Jako velký milovník filmů šel v Las Vegas po stopách Dannyho parťáků a hrdinů z Pařby v Las Vegas, dlouho ho to ale nebavilo. I proto vyrazil do Francouzské Polynésie, a to přímo na ostrov Bora Bora, kam létají hollywoodské hvězdy. A rozhodně nejde o levnou destinaci. Jedna noc na hotelu stojí až třicet tisíc korun.

A nutno říct, že z jeho Instastories je zřejmé, že se klepe nadšením, s kým se tam potká. A určitě si to nenechá jenom pro sebe a bude toho plný jeho Instagram. Náladu by snoubencům mohl zkazit drobný detail, a sice to, že se jim cestou z Vegas ztratily kufry. S tím si ale Leoš určitě poradí.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz