Mohla z ní být paní Marešová? Takhle Leoš před Koblížkovou balil krásnou Alagič!

Stačilo málo a Monika Koblížková mohla ostrouhat. Předtím než se totiž Leoš Mareš dal dohromady s ní, vrkal s krásnou Jasminou Alagič, novou moderátorku SuperStar.

Leoš Mareš byl vždycky na brunetky. Kromě matky jeho dvou synů Moniky Marešové Poslušné byly všechny jeho další partnerky tmavovlásky. Proto když mu v květnu 2015 vstoupila v Bratislavě do cesty exotická kráska Jasmina Alagič, Mareše to podle očitých svědků tehdy nenechalo chladným.

K finalistce Miss Universe SR 2009 se měl údajně tulit v jedné restauraci na břehu Dunaje. „Říkal jí, že už si jí dávno všiml na sociální síti. Normálně ji balil,“ uvedl web Topky.sk informace od svého zdroje, který navíc dodal, že Leoš skutečně měl vypadat, že dívku chtěl.

Nebylo to ale oboustranné. Ačkoliv by se mohla po jeho boku zviditelnit, Leoš Mareš zřejmě není její typ. V rozhovoru pro Aktuality.sk totiž Jasmina popsala, jaký typ mužů jí imponuje, Leoš ale do této škatulky rozhodně nezapadá.

Spíš se mi líbí drsnější typy mužů. Možná něco ve stylu Vina Diesela. Nepamatuju si, že by nějaký z mých partnerů nosil růžovou nebo flanelovou košili,“ popsala kráska, jejíž poslední partner hrál ragby za jeden z australských týmů.

Problém mohl být i v tom, že v té době byl Mareš ještě posilovnou nedotčen. Jasmina má totiž ráda sportovní typ mužů. Kamenem úrazu mohla být i jeho pověst milovníka a hlavně nevěrníka.

„Jsem spíš na takový otcovský typ. To znamená, že v partnerovi hledám spíš ochránce,“ uzavřela moderátorka, která nyní převezme po Marešovi alespoň štafetu v moderování Česko Slovenské SuperStar. A jak jí to půjde? To uvidíme již 24. února na Nově.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:03 13. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  21
 • Super
  11
 • Trapas
  10
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Sladký
  5
Komentáře