Podvod na fanoušky? Mareš přidává další koncert, o kterém musel dopředu vědět!

Leoš Mareš přidává druhý koncert. | foto: iDNES.cz

Jediný koncert v životě. Tak nazval Leoš Mareš akci, kterou pořádá na den svých letošních narozenin. Jenom týden po zahájení předprodeje ale obrátil. Jediný koncert v životě uspořádá hned dvakrát!

Taktika, která se již osvědčila nejednomu interpretovi. Zahájit předprodej lístků a když se všechny rychle prodají, oznámíš, že je zájem o další vystoupení a v zájmu fanoušků jsi nucen uspořádat další koncert. I když jsi vlastně vůbec nechtěl.Tak tohle přesně udělal i Leoš Mareš. Jenom týden poté, co zahájil předprodej JEDINÉHO KONCERTU V ŽIVOTĚ, oznámil, že hned následující den se uskuteční druhý koncert jeho života.

Taková zvláštní situace. Tolik lidí nesehnalo lístky. Moc mě to mrzelo. Tak jsem od pátku řešil, jestli přidat koncert nebo nepřidat. Omlouvám se, podlehl jsem. Děláme maximum, aby to stálo za to. Je mi líto, že ten druhý koncert je. Chtěl jsem, aby byl jedinečný, ale tolik lidi mi volalo, když jsme oznámili, že je vyprodáno, že jsme museli přidat. Omlouvám se,“ říká Mareš, který opět slibuje známé skladby, hvězdné hosty, živou kapelu, kožichy a jedinečnou show, která se nebude již nikdy opakovat.

A fanoušci jásají a jeho nápad kvitují. Má to ale jeden háček. Ačkoliv bychom Marešovi rádi věřili, že s tím dopředu nepočítal, s ohledem na skutečnosti to není možné. Jenom těžko se nám totiž chce věřit, že se Mareš a jeho tým rozhodli druhý koncert uspořádat teprve před několika dny a ve Fóru Karlín byl stále volný termín.

Dvacátý osmý duben letos totiž připadne na pátek a jenom těžko se dá věřit, že by si takto lukrativní den již nezarezervoval jiný pořadatel. Stejně je to i s hvězdnými hosty a živou kapelou. Přestože se ještě neví, jaké hosty má Mareš na mysli, těžko se nám chce věřit, že by všichni do jednoho měli tento termín volný a čekali, zda Mareš nebude přidávat koncert, ačkoliv od začátku tvrdí, že jde o jeho první a poslední koncert v životě.

Pokud by někdo namítal, že pozve jiné hosty, tuto námitku vyvrací sám Mareš, když tvrdí, že půjde o identické koncerty.

Ať je to jak chce, Mareš je nejlepší marketér Česka. Ačkoliv neumí zpívat a hodně špatně recituje, podařilo se mu vyprodat Fórum Karlín za tři dny. Podaří se mu to znovu? To se uvidí. On sám v to doufá.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:36 15. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  44
 • Super
  20
 • Tvl
  19
 • Haha
  15
 • Sladký
  15
 • Cože
  10


Komentáře