Nejdojemnější telefonát v historii rádia: Marešovi do vysílání volala jeho babička, žádala o lístky

Leoše Mareše dojala jeho vlastní babička. | foto: Koláž Expresu

Myslíte si, že Leoše Mareše nedokáže v éteru nic překvapit? Omyl! Jednomu z našich nejzkušenějších moderátorů došla slova. Do rádia mu totiž zavolala jeho milovaná babička a měla opravdu roztomilé přání.

O dubnovém koncertě Leoše Mareše ví snad každý. Psali jsme o něm i my, protože Leoš si nasadil neslýchanou cenu za lístky, na jeho meet & greet, tedy potkej a pozdrav vystupující hvězdu v zákulisí, dal stejnou částku, kterou požaduje například Miley Cyrus.A Miley Cyrus nepotkáváte každý víkend, zato Leoše můžete i mimo koncert, stačí jen vyrazit do nočního centra Prahy.

O prvním a posledním koncertě svého vnuka se dozvěděla i Leošova milovaná babička a jelikož je na Leoška, jak mu láskyplně říká, patřičně hrdá, nechce si tuto slávu nechat ujít. Proto se v pátek kolem deváté rozhodla zavolat svému vnukovi, zda by ji na svůj dubnový koncert nepozval. A jelikož byl Mareš ještě na Evropě 2, kde zrovna předával štafetu Pavlu Cejnarovi, rozhodl se hovor pustit do éteru.

Hlásili, že Leoš Mareš má někde koncert. A prosím tě, pozveš mě taky,“ zeptala se roztomile Marešova babička, která nedojala jenom Mareše, ale snad každého posluchače, který zrovna měl zapnutou Evropu 2.

To víš, že jo, babičko. Ty bys chtěla jít na můj koncert?“ zeptal se Leoš a babička ho nenechala na odpověď čekat moc dlouho. „To víš, že jo, Leošku. Kde se to koná?“ vyzvídala babička.

„Ve Foru Karlín a už je vyprodáno,“ vypustil ze sebe Mareš, aniž by si uvědomil, co způsobí. Jeho babička se totiž na chvilku odmlčela a pak smutně prohlásila. „Takže pro mě to už není, viď,“ dostala do kolem všechny.

Kámen ze srdce ji spadl, když jí Mareš vysvětlil, že pro ni tato informace neplatí, protože pro ni lístky samozřejmě má.

Já bych tam ráda ještě vzala jednu moji kamarádku. A to je moje jediná kamarádka tady a ona má něco proti tobě. Mele, že hodně vyděláváš, a já jí říkám, že tomu vůbec nerozumí,“ prozradila Marešova babička, aniž by tušila, že je zrovna v éteru. Když jí její vnuk ujistil, že lístky bude mít i pro její kamarádku a budou obě sedět na těch nejlepších místech na křeslech, babička se rozněžněla.

Leoši, prosím, udělej to pro mě. Já jsem strašně osamělá. Já se držím jenom tebe. Já mám radost jenom z tebe,“ dojala všechny Leošova babička. A dojatý Mareš? Rychle předal slovo Pavlu Cejnarovi a spěchal jako hodný vnuk za svou babičkou.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:15 11. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  118
 • Trapas
  51
 • Sladký
  32
 • Tvl
  17
 • Haha
  15
 • Cože
  8


Komentáře