Lejla Abbasová promluvila o domácím porodu. Michael Kocáb jí ho zakázal!

Michael Kocáb zakázal Lejle Abbasové domácí porod. | foto: Profimedia.cz

Domácí porod je stejně citlivé téma jako třeba rasová nesnášenlivost, vždy to totiž vyvolá bouřlivou diskuzi. Jednou z těch, které se rozhodly porodit doma, je i Lejla Abbasová. Expresu o tom poskytla exkluzivní vyjádření.

Lejla Abbasová (37) před několika měsíci překvapila zprávou, že čeká druhé dítě. Otcem je její turecký přítel a podnikatel Volkan Kaynak. V úterý jsme jako první informovali, že Lejla porodila holčičku, které dali jméno Iman. Expresu moderátorka poprvé přiznala, že rodila doma, a nyní se o kontroverzním tématu víc rozpovídala.Porod prý důkladně plánovala, celou dobu ji provázela odborná asistentka a všechno se vyvíjelo dobře. „Všechno proběhlo podle plánu. Otec samozřejmě byl u porodu a jméno Iman je naše společná volba,“ uvedla Abbasová, které se narodila zdravá dcera.

Přestože je porod doma třaskavé téma a kvůli několika případům úmrtí dětí se veřejnost proti tomu bouří, exotická kráska měla v rozhodování jasno. „Pokud není komplikované těhotenství, je pro mě porod doma přirozený. Stejně jako pro většinu (nejen rozvojového) světa, kde je možnost alespoň využít služeb porodních domů nebo legálně porodních asistentek,“ řekla Abbasová, která ženatého přítele poznala v Africe a spolu se aktivně věnují charitě.

Lejla také prozradila, že domácí porod plánovala u prvorozeného syna Davida, kterého má s bývalým partnerem Michaelem Kocábem (62). Ten byl však proti. „Byla jsem přece jen prvorodička a nepřál si to jeho otec. Ale právě vzhledem k průběhu porodu Davida jsem byla o druhém porodu doma rozhodnutá,“ sdělila nám Lejla s tím, že se ničeho neobávala.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:32 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Super
  25
 • Tvl
  16
 • Cože
  14
 • Haha
  10
 • Sladký
  7


Komentáře