Blízcí se s odchodem Fialové smiřovali několik dní: Poslední týden byl strašný!

Herečka Květa Fialová trávila poslední roky svého života v léčebně pro dlouhodobě nemocné. Její stav byl především v minulých dnech velmi vážný. Podle informací Expres.cz se rodina s odchodem milované osoby pomalu smiřovala.

Dnes ráno zemřela legendární herečka Květa Fialová. Ve věku 88 let jí selhalo srdce. Zdravotní problémy u ní však byly dlouhodobé. Především v posledních dnech to s ní nevypadalo dobře.„Když za ní naposledy byla moje známá, říkala, že to s ní není vůbec dobré. Rodina i ti nejbližší se už pomalu smiřovali s jejím odchodem. Nebylo moc nadějí,“ řekl nám náš zdroj, podle něhož se v posledních dnech u herečky vystřídali ti nejbližší.

„Bylo to smutné,“ dodal s tím, že všichni doufali ve šťastný konec i přes nedobré vyhlídky. 

Květa si vždy přála umřít na jevišti.

Květa si vždy přála umřít na jevišti.

Fialová se do péče doktorů dostala před necelými třemi lety, kdy u ní nastalo krvácení do břicha a infarkt, po kterém se již nevrátila do společnosti. Její stav byl dlouho stále stejný, až do minulého týdne, kdy byla převezena na kardiologii do jedné z pražských nemocnic.

Z toho nejhoršího se bohužel nedostala. V úterý ráno informaci o jejím úmrtí potvrdil ČTK její herecký kolega a přítel Josef Kubáník.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 24. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Sladký
  11
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Tvl
  5


Komentáře

Expres.cz