Kristina Kloubková v koncích. Dcera promarodila zimu!

Jasmínka promarodila zimu. | foto: Herminapress

Být matkou samoživitelkou není snadný úděl. Své o tom ví i novácká zprávařka Kristina Kloubková. Čtyřletá Jasmínka totiž v listopadu chytila infekční mononukleozu a od té doby se její zdravotní potíže táhnou. A Kloubková, která se před dvěmi lety s otcem své dcerky rozešla, byla na vše sama.

Pro svou dcerku by se přetrhla a ačkoliv na výchovu malé Jasmínky zůstala po rozchodu s jejím tatínkem sama, finančně nestrádají. Horší to je, když dcerka onemocní, což se stalo loni v listopadu. „Na Jasmínku kýchla jedna holčička a ta chytla infekční mononukleozu. Ještě ke všemu s angínou, která se léčí tak, že jí píchali penicilín. Ten ale ničí játra, což byl průšvih, protože mononukleoza je onemocně jater a sleziny. Takže jsme museli okamžitě zahájit dvouměsíční drsnou dietu. Po celou dobu byla doma a všichni jsme dost zhubli,“ prozradila Expres.cz moderátorka zpráv s tím, že to byl jenom začátek všech nemocí.Jelikož byla oslabená, hned chytla pneumokoka. A to i přes očkování,“ říká Kloubková. Ta se pochopitelně o zdraví své dcerky bojí, přesto chápe, že ji nemůže držet uzavřenou doma. „Už chodí do školky. Jeden týden je tam a dalších 14 dní doma,“ sdělila nám bývalá tanečnice, která je na svou dcerku patřičně pyšná.

Ačkoliv část zimy strávila po nemocnicích, prý je velmi statečná. „Doktoři i sestřičky ji moc chválili, protože na odběrech byla vždy moc statečná. Tak pak dostala hodně dárků,“ říká Kristina, která je na vše doslova sama.

I když má partnera a Jasmínka má tatínka, neměla v nejhorších chvílích žádnou oporu. „Tatínek funguje skvěle, ale bydlí dvě stě kilometrů daleko. Má svou práci v Brně a Jasmínku má na víkendy. Takže v tomto mi nepomohl. A s partnerem nežijeme v jedné domácnosti, takže věci, které mám doma, jsou moje starost. Zatěžovat tím někoho jiného je složité. Když je potřeba, pomůže mi, ale nemocné dítě potřebuje rodiče,“ říká Kloubková, která při výchově dcerky stíhá chodit i do práce.

Do práce chodit musím, navíc tam chodit chci, protože mě baví,“ uzavřela Kristina, kterou jsem potkali na Festivalu krásy v galerii May.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Trapas
  6
 • Haha
  4
 • Cože
  4


Komentáře