Nebuď už trapná! Kristen Stewart zase dělala hloupou rebelku v Cannes

O největší rebelii v Cannes se postarala Kristen Stewart (28), která porušila jedno z pravidel canneského filmového festivalu – mít podpatky. Nejenže před zraky novinářů zívala a odhalila tak celou dutinu ústní, ale navíc zřejmě únavě zcela podlehla a přímo na červeném koberci se zula a šla po něm na boso!

V Cannes platí nepsané pravidlo, že ženy na červený koberec bez podpatků nesmí, asi podobně jako by na událost nebyla vpuštěna žena, která by namísto honosné róby oblékla džíny s tričkem. 

Kristen Stewart, kterou nejvíce proslavila role Belly v upírské Twilight sáze, ale pravidla moc nezajímají, a tak si lodičky přímo na červeném koberci zula a dál se mezi největšími hvězdami stříbrného plátna promenovala bosá! Navíc se herečka evidentně příliš nevyspala, na fotografy mohutně zívala.

V roce 2015 byla údajně skupinka žen, která se na festival přišla podívat na premiéru filmu Carol s Cate Blanchett, vyhoštěna, neboť ženy na sobě měly boty s plochou podrážkou.

Kristen je ale rebelka od podstaty a od dob natáčení filmu Twilight se stačila změnit z roztomilé dívky v rozježenou krátkovlasou ženu, která se veřejně přihlásila k lásce ke stejnému pohlaví.

Od té doby se v civilu běžně objevuje neupravená, umaštěná a s vrabčím hnízdem na hlavě. Procházka na boso je zatím třešničkou na dortu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 12. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  7
Komentáře