Řepka se Expresu vyjádřil k novému vztahu s Kristelovou: Čím se jejich láska provalila?

Tomáš Řepka promluvil o dostaveníčku s Kateřinou Kristelovou. | foto: Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Bouřlivák Tomáš Řepka promluvil o svém středečním tajném dostaveníčku s moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Exkluzivně pro Expres.cz prozradil, jak to s půvabnou blondýnkou mají a proč jí na noční rande nesl čokoládu.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka tvoří pár. Zatímco pohledná blondýnka již prozradila, že je jejich vztah v počátcích, proto jej nebude dál víc komentovat, Řepka zatím mlčel. Až do teď. Exkluzivně pro Expres promluvil o svém novém vztahu, a i když zpočátku mlžil, nakonec nemohl jinak než přiznat barvu.Vy jste nás nenačapali. Vůbec jste nás nenačapali. Známe se a jeli jsme na kafe. To je celé,“ sdělil nám Řepka, když jsme se jej zeptali, jestli po zveřejnění snímků ze společně stráveného večera přizná, že tvoří pár.

Myslím si, že je to naše věc. Nikomu do toho nic není. S Kačkou se známe a myslím si, že je to normální věc a nevidím důvod, proč bychom neměli spolu jít na kafe,“ snažil se působit přesvědčivě exfotbalista.

Slova mu došla, když jsme se ho zeptali na belgickou čokoládu, kterou Kačce na rande nesl. „To jste zjistil jak?“ vyzvídal Řepka. Když jsme mu řekli, že to je průkazné z námi pořízených snímků, na nichž je vidět, že on s inkriminovanou taštičkou přichází, aby o několik hodin později odcházel s Kristelovou, která ji drží v ruce, vyšel s pravdou ven.

Vím, že má ráda čokoládu. Vím to, protože ji znám, jinak bych jí nekupoval čokoládu,“ vysypal nakonec.

Chvilka zaváhání přišla na konci telefonátu, když mu náš redaktor řekl, že s Kristelovou tvoří hezký pár. Tomáš Řepka totiž místo popírání slušně poděkoval. Pak si uvědomil, co udělal, a zavěsil.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  24
 • Trapas
  23
 • Super
  17
 • Sladký
  15
 • Tvl
  14
 • Cože
  8


Komentáře