Nový pár Kristelová a Řepka: Před lety ho u Krause stírala, teď s ním uléhá!

Kateřina se před lety nechala slyšet, že fotbalisty nemá ráda. | foto: Expres.cz

Odhalený vztah Tomáše Řepky a Kateřiny Kristelové překvapil celý český showbyznys. Jen málokdo by totiž tipoval, že zrovna tihle dva se dají dohromady. Už jenom s ohledem na skoro devět let staré video. Právě na něm totiž Kristelová zkritizovala vše, co ho vyznačuje.

Psal se rok 2008, když se zaznamenalo jejich první setkání. Nešlo ale o nic příjemného. Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová se totiž potkali na červeném křesle moderátora Jana Krause, který v té době ještě moderoval pořad Uvolněte se, prosím. A ze záznamu je zřejmé, že se Kristelová uvolnila až moc.Ačkoliv vedle ní seděl Tomáš „blikanec“ Řepka, dost si ho podávala. Když totiž hned na začátku navedl Kraus řeč na jejího expartnera, který měl hrát hokej, Kristelová svou slabost pro „hokejky“ nepopřela.

Já nemám ráda fotbalisty a není to nic osobního. Tomáš Řepka do této kategorie nezapadá. Vypadá trošku hokejisticky,“ snažila se žehlit tehdy blonďatá moderátorka, který vysvětlila, co jí na „kopačkách“ vadí.

Mám pocit, že fotbalisti mají malinké kabelky. Čím jsou úspěšnější, tím menší kabelku mají. Do těch podniků, kam se chodím bavit, vždycky nakráčí kluci z reprezentace a mají malé kabelky, špičaté boty a pijou minikapučínka,“ nešetřila fotbalisty Kristelová, která ani netušila, jakého faux pas se dopustila. Když totiž chtěl Kraus vysvětlit, o jakých kabelkách to mluví, slova se ujal Řepka.

Jde o žebradlo, kam si dávám peněženku, klíče, abych neměl po kapsách. Taky mám,“ šokoval Kristelovou fotbalista.

A pokud se do té doby zdálo, že Kristelová již nikdy nebude mít u Řepky šanci, opět se vrátila do hry díky Krausovi, který záhy přečetl část z rozhovoru, který poskytla. V něm totiž Kateřina řekla, že je ženská, která má ráda sex, pití a zábavu. A to byla chvíle, kdy Řepka zpozorněl.

Ačkoliv od natáčení pořadu uběhlo skoro devět let, na tato slova Řepka určitě nezapomněl. A jak se zdá, nyní se může na vlastní kůži přesvědčit, jestli Kačka nepřeháněla.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 16. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Haha
  19
 • Super
  18
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12


Komentáře